Ілюстративне фото

Робочих місць в Україні достатньо, аби задовольнити будь-який запит – бізнес

  Згідно з даними Міжнародної організації праці, успішну кар'єру закордоном будують лише одиниці українців

  Представники банківської сфери, а також сфери послуг (таксі, ресторани тощо) вважають, що в Україні цілком достатньо робочих місць з гідним рівнем заробітної плати. Про це пише OBOZREVATEL у матеріалі "Українці на експорт: чому працювати вдома вигідніше і як бізнес бореться з міграцією".

  "В Україні можна знайти роботу з більш вигідними умовами, ніж пропонують заробітчанам, наприклад, в Польщі. Причому, мова йде не тільки про рівень заробітних плат, а й про можливості реалізувати себе, побудувати кар'єру, значно покращити своє матеріальне становище", – йдеться в статті.

  Видання наводить дані Міжнародної організації праці, відповідно до яких закордоном успішну кар'єру будують лише одиниці українців: 40% трудових мігрантів знайшли низько кваліфіковану роботу, а ще 23,8% працюють не за своєю спеціальністю.

  "Значна частка зайнята роботою, яка не вимагає ніякої кваліфікації або кваліфікації в іншій області", – мовиться у звіті МОП.

  У матеріалі резюмується, що через велику кількість трудових мігрантів (особливо після запуску безвіза) "кадровий голод" відчула велика кількість бізнесменів. Щоб утримати співробітників, їм довелося підвищувати зарплати. Серед таких, наприклад, ресторатори – наразі кваліфіковані офіціанти в столичних закладах разом з "чаєм" можуть заробляти близько $1 тис. Для порівняння, у Польщі більшість українців працює нелегально і заробляє 20-25 тис. грн.

  Попередній матеріал
  Трамп пояснив, чому хоче повернути Росію в G7
  Наступний матеріал
  В Україні може подорожчати алкоголь
  Теги: