express.co.uk

Трамп пояснив, чому хоче повернути Росію в G7

  Якби Путін був присутній на самітах "Великої сімки", то вони б усі мали можливість обговорити з ним ситуацію в Сирії та Україні

  Президент США Дональд Трамп пояснив свої слова про необхідність повернення Росії до G7. Так, глава США вважає, що оскільки більша частина часу на самітах присвячена обговоренню Росії, було б логічно, щоб на зустрічі були присутні її представники. Про це Трамп заявив в інтерв'ю Fox News, повідомляє "УНІАН".

  "Ви знаєте, ми витрачаємо, напевно, 25 відсотків нашого часу, говорячи про Росію (на самітах G7, – Ред.), І я сказав, що не було б краще, якщо б вони були тут. Я не за Росію. Я за Сполучені Штати ", – зазначив Трамп.

  Він також наголосив, що якби Путін був присутній на самітах "Великої сімки", то вони б усі мали можливість обговорити з ним ситуацію в Сирії та Україні.

  "Як приклад, я вам скажу, якби він був на цій зустрічі, я міг би попросити його зробити те, що добре для світу, що добре для країни, то добре для нього", – зауважив Трамп.

  Як повідомляв 5.UA, шестеро лідерів країн Великої сімки підписали спільне комюніке після завершення щорічного дводенного саміту G7 у канадському Квебеку.

  Попередній матеріал
  Суворі обмеження свободи ЗМІ, ув'язнення журналістів та політичних опонентів: ЧС з футболу в Росії пройде на тлі порушень прав людини
  Наступний матеріал
  Робочих місць в Україні достатньо, аби задовольнити будь-який запит – бізнес

  Можливі кібератаки: спецслужби США не радять футбольним фанам брати в Росію гаджети

  Кім Чен Ин запросив Трампа до Північної Кореї

  ЗМІ оприлюднили головні пункти договору між КНДР та США

  Коли Дональд зустрів Кіма: як відбулася історична зустріч лідерів США та КНДР – фоторепортаж

  День, що змінив світ: Дональд Трамп зустрівся з Кім Чен Ином

  Санкції погано впливають на Росію: Європа розділилася у позиціях – експерт