Створили сайт, що в режимі онлайн рахує українських заробітчан

  За даними ресурсу, кожні 30 секунд один громадянин України вирушає закордон

  З'явився сайт, який у режимі онлайн рахує українських заробітчан, що виїжджають закордон. Відповідно до даних на ukrainianpeopleleaks.com, починаючи з 20 березня на заробітки закордон виїхали понад 248 тис. українців. Як передає "112.ua", міністр соціальної політики Андрій Рева в телеефірі заявив, що кожні 30 секунд один співвітчизник покидає кордони держави.

  "Ось такий підрахунок робить сайт, посилаючися на слова міністра закордонних справ Павла Клімкіна. Зараз бачимо на екрані в реальному часі, що цей сайт показує. А пан Клімкін заявив, що залишає Україну більш ніж 100 тис. українців щомісяця. А минулого року, за даними чиновника, виїхали близько 1 млн", – повідомили в ефірі.

  За словами керівника Мінсоцполітики, цифри сайту можна прокоментувати таким чином: "Нам Державна прикордонна та еміграційна служби дала стабільну цифру, скільки людей наших перебуває закордоном, за їх даними, а фактично – працюють. Це 3,2 млн людей. Річ у тім, що міграція наша, вона дуже неоднорідна. Величезна маса людей виїжджає на тимчасову роботу, сезонну роботу. І, виїхавши на 2-3 місяці, потім вони повертаються. Їдуть інші. І такий кругообіг. Якщо взяти масу людей, яка задіяна в міграції, то їх досить велика кількість. Але постійно закордоном перебувають 3,2 млн осіб".

  Попередній матеріал
  У ГУР України пояснили причину підвищеної бойової готовності військово-морського флоту Росії
  Наступний матеріал
  Нова реформа у МОЗ: лікарі складатимуть іспит на професійну ліцензію
  Теги: