Комп'ютер
Комп'ютер Фото з відкритих джерел

Здатен вирішити все: у Китаї представили суперкомп'ютер нового покоління

  Новий суперкомп'ютер зіграє важливу роль у вирішенні таких глобальних проблем, як енергетична криза, медицина і зміна клімату

  Тяньцзіньський національний суперкомп'ютерний центр представив на Всесвітньому інтелектуальному конгресі прототип суперкомп'ютера. Пристрій під назвою "Тяньхе-3" здатний виконувати до 1 квінтильйона операцій за секунду, повідомляє НВ.

  Це перша офіційна презентація даного прототипу. Очікується, що новий суперкомп'ютер зіграє важливу роль у вирішенні таких глобальних проблем, як енергетична криза, медицина і зміна клімату.
  Зокрема, цю супермашину планується використовувати в генній інженерії при аналізі білків. Таким чином, нас можуть чекати нові відкриття в галузі медицини. Також "Тяньхе-3" зможе детально моделювати землетруси

  Інженер Національного суперкомп'ютерного центру в Тяньцзіні Чжан Тін, повідомляла раніше, що обчислювальна здатність суперкомп'ютера нового покоління в 200 разів перевищить потужність першого в країні суперкомп'ютера Тяньхе-1 з продуктивністю квадрильйон обчислень в секунду.

  Як запевняють інженери, новий суперкомп'ютер отримає основний чіп, автономну операційну систему і автономне операційне обчислювальне середовище власної китайської розробки, що повинно підвищити привабливість "китайських інновацій".

  Як повідомляв 5.UA, компанія IBM представила процесор, розміри якого можна порівняти з розміром кристалів солі. А потужність розробленого – з чіпом x86 1990 року.

  Попередній матеріал
  Екс-шпигуна Сергія Скрипаля виписали з лікарні у Солсбері
  Наступний матеріал
  Новий законопроект: МОЗ має намір скасувати ліцензії на народну медицину
  Loading...

  Ілон Маск хоче поєднати людський мозок з комп'ютером за допомогою "нейронного мережива"

  Лабораторія майбутнього: у Німеччині проходить найбільший міжнародний ярмарок комп'ютерних технологій

  За безцінь: Microsoft надала Міносвіти знижку 90% на ПЗ для десятків тисяч комп'ютерів

  "Розробники – комп'ютерні "генії" – Геращенко поділилася враженнями від заповнення е-декларації

  Перевершити Штати: у Китаї створили найшвидший у світі комп'ютер

  Вчені NASA показали комп'ютерну модель магнітного поля Сонця (відео)