bykvu.com

"Розробники – комп'ютерні "генії" – Геращенко поділилася враженнями від заповнення е-декларації

  На розділ "члени родини" вбито рівно 2 години дорогоцінного часу, написала віце-спікер

  Чиновник сказала, що система заповнення декларації розроблена таким чином, що її незручно заповнювати. Про таке перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенк написала на своїй сторінці у Facebook

  "Заповнюю е-декларацію. На найелементарніших розділ "члени родини" вбито рівно 2 години часу дорогоцінного часу, бо, наприклад, графа "дата народження" не дає можливості виставити числа відразу, а треба кликати помісячно від жовтня 2016. Отже, щоб забити 6 членів родин, треба більше тисячі раз натиснути лише кнопку, аби виставити потрібну дату народження. Розробники – комп'ютерні "генії". Як і ті, хто їх голосно лобіював", – написала Геращенко.

  Згодом вона написала: "Продовжую знайомство з глюками "геніальної" системи сайту е-декларування. Добралася до рубрики нерухоме майно. І ось биту годину не можу ввести назву міста, де знаходиться квартира. Вручну назва Киів не вводиться, нічого не набирається, переліку міст немає. P. S. Запам'ятала як чернетку без міста. Потім увійшла ще раз вносити зміни – і воно спрацювало, ввело Киів з переліку міст.

  Як повідомляв 5.ua, 21 жовтня 2016 року в "Громадському люстраційному комітеті" розповіли про чергову спробу саботажу системи е-декларування.

  Попередній матеріал
  На кордоні затримали чоловіка, що обмотався старовинними сокирами та намагався їх вивезти
  Наступний матеріал
  Луценко: На сьогодні Україна перебуває у стані двох воєн

  НАЗК намагалося відтермінувати подачу е-декларацій – "Громадський люстраційний комітет"

  Сейм Польщі схвалив Декларацію пам'яті і солідарності – Парубій

  Член НАЗК заявив про загрозу зриву всього процесу е-декларування

  Верховна Рада ухвалила Декларацію щодо подій Другої світової війни

  Соціальні стандарти, інвестиції, декларування: уряд прозвітував за півроку роботи

  У НАЗК вирішили відкоригувати форму е-декларацій