5 канал

У "Громадському люстраційному комітеті" розповіли про чергову спробу саботажу системи е-декларування

НАЗК не ухвалювала рішень щодо змін у формі декларації

НАЗК зобов'язалося внести всі необхідні зміни до системи, які зараз є тими технічними невідповідностями законодавству, через які виникає дуже багато питань. Про це в ефірі "5 каналу" заявила голова ГО "Громадський люстраційний комітет" Олександра Дрік.

"НАЗК (на засіданні 20 жовтня – 5.ua) планувало розглянути низку питань, які стосувалися зміни їхнього власного рішення про форму декларації, які стосувалися вибору особи, відповідальної або адміністратора реєстру, які стосувалися укладання договорів з компанією, яка до того несанкціоновано вносила зміни в систему електронного декларування. Результатом того стало ті технічні невідповідності законодавству, які за десять днів до дедлайну подання декларацій з'ясувалося як величезна проблема. На щастя, через присутність великої кількості громадських активістів і ЗМІ, і народних депутатів ... вдалося зупинити цю спробу чергового саботажу", – зазначила вона.

Дрік додала: "НАЗК не приймало жодних рішень про внесення змін в їхні власні рішення про зміни у формі декларації, і зобов'язалися внести всі необхідні зміни до системи, до програмного коду безпосередньо, які зараз є тими технічними невідповідностями законодавства, через які виникає дуже багато питань".

НАЗК намагалося відтермінувати подачу е-декларацій – "Громадський люстраційний комітет"

Попередній матеріал
На кордоні з Польщею після проходження контролю спалахнуло авто
Наступний матеріал
Луценко заявив про масштабні обшуки на підприємствах "Укрзалізниці" – вже вилучено $1,5 млн

Член НАЗК заявив про загрозу зриву всього процесу е-декларування

У НАЗК вирішили відкоригувати форму е-декларацій

У НАЗК озвучили кількість декларацій за два тижні до закінчення їх реєстрації

У НАЗК офіційно назвали кінцеву дату подання е-декларацій для посадовців

Гройсман просить НАЗК змінити інтерфейс е-декларування

5 канал - трансляція наживо