sakhalife.ru

Японські вчені з'ясували, як попередити перехід стовбурових клітин у ракові

Група планує приступити до клінічних випробувань вже наступного академічного року

Японські вчені успішно застосували хімічний агент для контролю за плюрипотентними стовбуровими клітинами. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на NHK.

"Група японських дослідників зробила повідомлення про те, що їй вдалося запобігти перетворенню плюрипотентних стовбурових клітин на канцерогенні за допомогою особливого хімічного агента. Група сподівається, що цим способом буде відкрита можливість безпечного застосування технології плюрипотентних стовбурових клітин для людей у клінічних дослідженнях", – йдеться у повідомленні.

Група дослідників з університету Кейо під керівництвом професора Хідеюкі Окано працює над використанням індукованих плюрипотентних стовбурових клітин для лікування людей з травмами спинного мозку. Такі клітини можуть розвиватися на різні тканини організму.

Група планує приступити до клінічних випробувань вже наступного академічного року, який почнеться в квітні, з метою трансплантації людям з травмами спинного мозку нервових стовбурових клітин для відновлення функцій організму.

ukrinform.ua

Як повідомляв 5.ua, у лютому 2016 року з'явилася інформація, що німецькі вчені розробили універсальну вакцину від усіх видів раку.

Попередній матеріал
У Кропивницькому суддю, який кермував у нетверезому стані і намагався втекти від поліції, визнали невинним
Наступний матеріал
Біля берегів Єгипту внаслідок аварії човна потонули понад 160 людей
Loading...

Універсальна вакцина від раку зупинила ріст пухлин у трьох пацієнтів – ЗМІ

Генетики винайшли новий ефективний метод лікування раку мозку

У США імунологи винайшли новий метод боротьби з раком

У Швейцарії створили нанорозмірних роботів, які лікуватимуть рак