science.actualno.com

У Швейцарії створили нанорозмірних роботів, які лікуватимуть рак

  Вчені з Швейцарської технологічної школи Цюріха і дослідницької лабораторії IBM навчилися створювати штучні молекули з нанорозмірних кульок. Розроблена технологія дозволить створювати роботів, здатних лікувати пухлини

  У Швейцарії вчені навчилися створювати штучні молекули з нанорозмірних кульок. Дослідники зазначають, що нова технологія дозволить створювати мікроскопічних роботів, які зможуть лікувати ракові пухлини, повідомляє видання ZN.UA.

  Розмір отриманих штучних молекул становить кілька мікрометрів. Сфери, з яких складаються молекули, виготовлені з кремнієвих або полімерних матеріалів і можуть мати різні фізичні властивості, наприклад, електричну провідність або магнетизм.

  З'єднуючи такі кульки одна з одною, дослідники отримують мікрооб'єкти з бажаною геометрією, структурою і іншими особливостями, які дозволяють часткам по-різному реагувати на умови середовища. Штучним молекулам можна надавати форму паличок, трикутників або складних тривимірних об'єктів.

  У майбутньому вчені планують побудувати саморушні пристрої зі складною геометрією і хімічним складом, які приводяться до руху за допомогою магнітних полів. Ці об'єкти можуть застосовуватися в медицині як переносники лікарських препаратів.

  Нагадаємо, американські дослідники заявили про винайдення потенційно революційної терапії для боротьби з раком, що може забезпечити тривалу протидію рецидивам.

  Попередній матеріал
  ЗС Латвії знову зафіксували біля кордону російську субмарину
  Наступний матеріал
  РФ масово забирає кадрових російських військових з передової в зоні АТО - розвідка
  Loading...

  У США створили людиноподібного робота Софію, що хоче заснувати бізнес і мати власну родину

  У Новій Зеландії використовуватимуть роботів для доставки піци

  У США вчені заявили про нові ліки від раку