Twitter / jamesmatesitv

РФ масово забирає кадрових російських військових з передової в зоні АТО - розвідка

  Тепер частка російських військових на передовій складатиме 20%. Натомість почалася примусова мобілізація місцевого населення

  Бойовики отримали наказ знизити до 20% частку кадрових російських військовослужбовців на передових позиціях. Про це інформує ГУР Міноборони.

  "У зв'язку з регулярним розкриттям у міжнародних ЗМІ фактів безпосередньої участі Росії у збройній агресії проти України та різким збільшенням бойових втрат, командування 1 та 2 АК ЗС РФ отримало наказ знизити до 20% частку кадрових російських військовослужбовців у підрозділах, що перебувають на передових позиціях", - мовиться в повідомленні.

  За інформацією ГУР, аби компенсувати кількість російських військових окупаційна влада на Донбасі вдається до примусової мобілізації місцевого населення.

  "З цією метою, поряд із залученням місцевого населення тимчасово окупованих територій сходу України до проходження військової служби в окупаційних корпусах ЗС РФ за контрактом, продовжуються заходи щодо його примусової мобілізації", - повідомляє розвідка. 

  Один із таких випадків примусової мобілізації розвідка встановила у місті Сніжне Донецької області: "В останній тиждень березня 2016 року взято на облік всіх чоловіків віком від 18 до 45 років, які працюють на АТ "Сніжнянський машинобудівний завод" (м. Сніжне). "Призовникам" доведено місця збору, час (протягом двох годин) та порядок прибуття до військових частин корпусу".

  Як повідомляв 5.ua, 2 квітня розвідники встановили офіцера ЗС РФ, який вивозить з України тіла убитих росіян.

  Попередній матеріал
  У Швейцарії створили нанорозмірних роботів, які лікуватимуть рак
  Наступний матеріал
  "Укравтодор" запустив онлайн-мапу стану українських доріг
  Теги:
  Loading...

  В окупований Крим прибули 400 російських десантників - ГУР

  Бойовики посилюють розвідку і стягують танки до лінії фронту – ГУР

  Росіяни здійснили кібератаку на сайт української розвідки

  Викритий українською розвідкою генерал ЗС РФ терміново відбув до Москви

  Розвідка: 8 з 14 військових групи ГРУшника Єрофєєва зараз воюють у Сирії

  Російські військові планують провокації з 4 по 9 квітня – розвідка