redstar.ru

Розвідники встановили офіцера ЗС РФ, який вивозить з України тіла убитих росіян

Зокрема, 1 квітня він супроводжував тіла шістьох загиблих військовослужбовців

Головне управління розвідки Міноборони України встановило офіцера Збройних сил РФ, який супроводжує до Росії тіла загиблих на Донбасі путінських військових.

"Встановлено, що на посаді "заместителя командира по работе с личным составом 3 отдельной мотострелковой бригады (Горловка, Украина) 1 АК (Донецк, Украина) Центра территориальных войск (Новочеркасск, Россия) Южного ВО ВС РФ" перебуває майор ЗС РФ Греблєв Анатолій Анатолійович (Греблев Анатолий Анатольевич), за документами прикриття – Іваненко", – йдеться в повідомленні українських розвідників 2 квітня.

gur.mil.gov.ua

У ГУР зазначили, що до прибуття на Донбас Греблєв обіймав посаду помічника командира по роботі з особовим складом 2 мотострілецького батальйону 7 військової бази (м. Гудаута, Абхазія) Південного ВО ЗС РФ.

"Під час збройної агресії Росії проти України на російських офіцерів по роботі з особовим складом ("замполітів") покладається у т.ч. "почесна місія" супроводжувати до Росії тіла військовослужбовців, загиблих на тимчасово окупованих територіях Донбасу", – сказано в тексті. Зокрема, вчора, 1 квітня, російський майор особисто супроводжував черговий "вантаж 200" (шість загиблих військовослужбовців 3 омсбр) через колишній пункт пропуску в Успенці для передачі трун родичам загиблих та проведення інструктажу щодо недопущення витоку інформації про місце та обставини загибелі.

На сайті російського військового офіціозу "Красная звєзда" нам вдалось виявити патетичну статтю дворічної давнини про цього військового злочинця, під назвою "Воспитатель – это призвание". Там розкриті основні етапи його біографії, зокрема участь у вторгненні до Грузії у 2008-му році, а також наведені пафосні цитати "героя". "Душа людська працює з власної волі. Тепло уваги і турботи їй необхідно завжди і всюди. А в армії, як вважає капітан Греблєв, – удвічі більше", – наводить слова "вихователя" видання, і прогнозує йому зоряне майбутнє: "Вищий штаб давно поклав око на професійного військового психолога з хорошим "замполітівським" досвідом. Піде він вгору по кар'єрних сходах...". Із сьогоднішнього повідомлення ГУР стало зрозуміло, що мається на увазі під "теплом уваги до душі" та "кар'єрними сходами" у путінському розумінні.

redstar.ru

Нагадаємо, у ГУР сьогодні також повідомили про те, що бойовики посилюють розвідку і стягують танки до лінії фронту

Попередній матеріал
На Рівненщині створять штаб оперативного реагування на незаконний видобуток бурштину
Наступний матеріал
Підозрюваний в організації паризьких терактів співпрацюватиме зі слідством щодо вибухів у Брюсселі
Теги:
Loading...