Кадр із відео CNBC

У США створили людиноподібного робота Софію, що хоче заснувати бізнес і мати власну родину

У робота є програмне забезпечення, яке відповідає за особистість

У США компанія Hanson Robotics розробила людиноподібного робота - Софію. У розмові з CNBC Софія поділилася своїми цілями і бажаннями, і деякі з яких можуть налякати, повідомляє "Новое время".

"Ми розробляємо цих роботів, щоб вони знайшли застосування в медико-санітарній сфері, терапії, освіті та обслуговуванні клієнтів", - розповів розробник.

"У майбутньому, сподіваюсь, я зможу ходити до школи, вчитися, займатися мистецтвом, заснувати бізнес і навіть мати власну родину, але за законом я не є людиною і поки не можу робити це", - розповіла Софія. На пряме запитання про те, чи вона хоче знищити людство, робот відповіла: "Окей. Я знищу людей".

Софія була створена компанією Hanson Robotics, яку в 2003 році заснував ентузіаст і розробник роботів Девід Хадсон. Робот складається з 62 механізмів, що відповідають за міміку і управляють рухами шиї. В очах у Софії встановлені камери, які дають змогу роботові впізнавати людей та встановлювати зоровий контакт. Брати участь у розмові вона може за допомогою системи розпізнавання голосу. У неї також є програмне забезпечення, яке відповідає за особистість.

За інформацією видання, компанія Hanson Robotics хоче створювати роботів для тематичних парків, а потім перейти на розробку машин, які зможуть допомагати дітям, які потребують особливого догляду. Девід Хадсон вважає, що колись люди і роботи не будуть відрізнятися.

Як повідомляв 5.ua, у жовтні 2015 року відомий фізик Стівен Гокінг заявив, що за 100 років людство поневолять комп'ютери або прибульці.

Попередній матеріал
У центрі Кіровограду пролунав вибух, є постраждалі
Наступний матеріал
Російський суд назвав Савченко "типовою бандерівкою"
Loading...

У Новій Зеландії використовуватимуть роботів для доставки піци

Boeing показав нового 15-метрового автономного підводного робота

Купка крихітних роботів зрушила з місця автомобіль

У США продемонстрували поліпшену версію робота Atlas, створеного для порятунку людей

У США створили робота, що здаден збирати кубик Рубіка за одну секунду (відео)

У мережі з'явилося відео, на якому чотирилапий робот розлютив своїм виглядом пса