Школярі в масках
Школярі в масках nus.org.ua

Японські вчені з'ясували, чи захищають маски від коронавірусу

  Читайте по-русски
  Для отримання висновків науковці провели низку експериментів із використання манекенів

  Учені Інституту медичних наук Університету Токіо підтвердили, що маски є ефективним засобом захисту від коронавірусу. Про це повідомляє NHK, передає "Укрінформ".

  Науковці визначили, що лицьові маски здатні захистити і від поширення вірусів людиною, і від їх проникнення в організм. Для отримання таких висновків дослідники провели низку експериментів. В одному з них учені використали манекен, оснащений функцією вдихання. Коли на нього надягли захисну маску, він поглинав менше вірусів – на 17% при використанні тканинною і на 47% при використанні хірургічної маски.

  В іншому експерименті дослідники визначили, чи захищає маска від розповсюдження вірусів. Науковці надягли на манекен-розповсюджувач захисну маску і виявили, що передавання вірусу зменшилось на понад 70%. До того ж такий результат зафіксували при використанні і тканинної, і хірургічної маски.

  Проте науковці зазначають, що захисні маски не змогли на 100% захистити від розповсюдження вірусів – навіть при їх надяганні на обидва манекени.

  Нагадаємо, через зростання кількості нових хворих на коронавірус у Чехії повернули "масковий режим" у громадських місцях надворі.

  Попередній матеріал
  Після чергових обстрілів українських позицій Зеленський заявив, що режим тиші "не бачить тільки сліпий"
  Наступний матеріал
  Справа Шеремета: Юлії Кузьменко вдруге наділи електронний браслет
  Loading...