Тест на коронавірус
Тест на коронавірус Depositphotos

У світі виявили тільки 6% заражених COVID-19, 94% можуть не підозрювати, що заражені чи перехворіли – науковці

  Читайте по-русски
  Реальна кількість інфікованих людей у світі вже сягнула кількох десятків мільйонів, припускають науковці

  Кількість підтверджених випадків захворювання на COVID-19, яку офіційно опублікували країни, значно нижча, ніж реальна кількість заражених людей. Про це йдеться у звіті Геттінгенського університету в Німеччині, який опублікував авторитетний медичний журнал The Lancet Infectious Diseases.

  Науковці провели дослідження і з'ясували, що країни виявили в середньому лише близько 6% заражених коронавірусом, а реальна кількість інфікованих у всьому світі вже сягнула кількох десятків мільйонів. Тобто багато людей можуть не підозрювати, що хворі чи вже перехворіли на коронавірус. 

  Недостатнє і пізнє тестування пояснює, чому в деяких європейських країнах (Італія та Іспанія) кількість хворих значно вища (порівняно з зареєстрованими підтвердженими випадками), ніж у Німеччині, де виявили, за оцінками науковців, 15,6% хворих порівняно з 3,5% в Італії або 1,7% в Іспанії.

  Показники виявлення ще нижчі в Сполучених Штатах (1,6%) і Великій Британії (1,2%) – двох країнах, які піддалися жорсткій критиці з боку експертів в галузі охорони здоров'я за пізнє реагування на пандемію. На противагу, Південна Корея виявила майже половину всіх хворих на коронавірус.

  Себастьян Воллмер, професор економіки розвитку в Геттінгенському університеті, розповідає: "Результати означають, що політики мають бути дуже обережними в інтерпретації цифр для планування. Такі істотні відмінності в кількості і якості тестування в різних країнах означають, що офіційні дані про кількість хворих неінформативні та не дають корисної інформації. Тому треба терміново змінювати підходи в тестуванні".

  Як повідомляв 5.UA, станом на ранок 8 квітня у світі зафіксовано 1 431 951 випадок коронавірусу, зокрема померло більш як 82 тис. осіб, понад 302 тис. одужали.

  Попередній матеріал
  У Першотравенську після спалаху коронавірусу проведуть повну дезінфекцію вулиць
  Наступний матеріал
  В Україну завітав антициклон "Лоріс" – якою буде погода в найближчі дні
  Loading...

  Створено світлодіоди, що знищують коронавірус за 30 секунд освітлення

  Коронавірус найдовше існує при 4°C – дослідження

  Вчені повідомили, скільки часу після одужання від коронавірусу людина залишається носієм інфекції

  Як виявляють COVID-19: різниця в методах та ефективність експрес-тестів – мікробіолог

  Вчені дослідили, на яких поверхнях найдовше живе коронавірус

  5 канал - трансляція наживо