Коронавірус
Коронавірус Depositphotos

Створено світлодіоди, що знищують коронавірус за 30 секунд освітлення

  Читайте по-русски
  Розробка дезінфікуючих світлодіодів почалася в 2005 році

  Створено ультрафіолетові світлодіоди, що забезпечують майже повну (99,9%) стерилізацію предметів від коронавируса за 30 секунд. Новинку розробили компанії Sensor Electronic Technology і Seoul Viosys, а її ефективність досліджували в Університеті Кореї, повідомляє Semiconductor Digest.

  Нові світлодіоди показують такий же рівень ефективності при стерилізації речей від хвороботворних бактерій Escherichia coli, Staphylococcus Aureus, Pseudomonas Aeruginosa, Klebsiella Pneumonlae, Salmonella Typhimurium.

  Розробка дезінфікуючих світлодіодів почалася в 2005 році. Створені пристрої виявилися ефективними і використовувалися NASA для знезараження обладнання перед відправкою на космічні станції. Однак світлодіоди мали обмеження строку служби, через що не підходили для експлуатації в комерційному обладнанні.

  Технологію вдосконалили, збільшивши термін служби до 50 000 годин.

  Як повідомляв 5.UA, за даними ЦГЗ, станом на 10:00 5 квітня в Україні 1251 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 32 летальних, 25 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 156 нових випадків.

  Попередній матеріал
  Кабмін назвав санкції за порушення і показав штрафи, які діють у світі
  Наступний матеріал
  В Україні зафіксовано 1308 випадків COVID-19
  Loading...