місяць, аполло, джон губолт, космос
місяць, аполло, джон губолт, космос NASA

Студенти допоможуть NASA прибрати пил на Місяці

  Читайте по-русски
  Команда-переможець отримає 180$ тисяч на реалізацію проєкту

  Національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору NASA запропонувало студентам долучитися до розв’язання проблеми із космічним пилом на Місяці. Про це повідомляється на сайті NASA.

  За словами науковців, це важливо в рамках спеціальної програми Artemis із дослідження Місяця. Космічний пил може стати великою перепоною на шляху до реалізації проєкту. Зокрема, через його дрібні частинки, що можуть псувати скафандр, житло космонавтів, а також спеціальне обладнання. Пил становить небезпеку безпосередньо і для астронавтів, оскільки осідає в їхніх легенях.

  Для розв’язання цієї проблеми NASA оголосить конкурс серед студентів. Охочі мають запропонувати ідеї щодо пом’якшення самого пилу та покращення міцності скафандру. Призовий фонд для втілення у життя запропонованих проєктів становитиме 180 тисяч доларів на кожну команду. Судді оберуть від 5 до 10 команд.

  "Ми хочемо розвивати прогресивні ідеї студентів, тому раді посприяти їхньому вкладу в роботу NASA", коментують у космічній агенції.

  Раніше 5.UA розповів про підготовку NASA до запуску космічної місії до Марса. Подія має відбутись вже найближчими днями.

  Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

  Попередній матеріал
  Про послаблення карантину в 9-ти областях говорити зарано – МОЗ
  Наступний матеріал
  Прикордонники затримали росіянина, який намагався вивезти в РФ трьох жінок
  Loading...

  Учені розкрили таємницю створення Місяця

  Учені розкрили таємницю темної сторони Місяця

  Українці зможуть побачити затемнення "полуничного" Місяця

  8 квітня очікується найяскравіший повний місяць 2020 року – коли можна буде його побачити

  Не Землею єдиною: Україна представила концепт місячного модуля

  Китайські астронавти знайшли на Місяці дивну невідому речовину, пояснення якій немає