Лайки в Instagram
Лайки в Instagram Depositphotos

Налаштування приватності в Instagram не зовсім приватні – ЗМІ

Читайте по-русски
Щоб обійти приватні налаштування і поширити публікації в соцмережі, достатньо кількох простих кроків у браузері

Приватні пости в Instagram не є повністю приватними – про таке розповідає ГО "Детектор Медіа" із посиланням на BuzzFeed.

Навіть ті дописи, які користувачі закрили для широкого загалу налаштуваннями приватності, можуть бути легко поширені будь-кому підписниками чи друзями юзера. Щоб обійти приватні налаштування і поширити сторіз чи пости в соцмережі, достатньо декількох простих кроків у браузері.

Активісти "Детектор Медіа" перевірили один зі способів, доступний для Google Chrome. За його допомогою вдалося дістати адреси (URL) фотографій бажаного приватного акаунту.

Доступ до фото
Доступ до фотоДетектор Медіа

Цікаво, що в компанії Facebook , якій належить Instagram, проблеми в такій прогалині приватності не побачили. 

"Така поведінка подібна до створення звичайних скриншотів фотографій друзів на Facebook чи Instagram. Скриншотами теж можна ділитися з іншими людьми. Такі способи не дають доступу людям до приватних акаунтів користувачів", – сказав виданню прес-секретар Facebook.

Проте BuzzFeed наголошує, що описаний вище спосіб аж ніяк не подібний до скриншотів. Інформація з URL містить також додаткові відомості про фото: коли воно було завантажене і які його розміри. Також це дає докази автентичності, які не можна підробити.

"Крім цього, видалені фотографії та відео зберігаються та доступні в мережі навіть після того, як користувач видалив їх зі свого профілю", – зазначає видання.

Нагадаємо, компанія Apple презентувала нові ґаджети. Зокрема, під час презентації iPad використовувала зйомку київського житлового комплексу.

Попередній матеріал
Стало відомо, скільки колишніх бранців Кремля залишається в лікарні
Наступний матеріал
Зараз і раніше: журналісти поцікавилися, скільки коштувало святкування Дня Незалежності
Loading...

У Facebook зізналися в прослуховуванні користувачів

Facebook боротиметься з фейковими постами про лікування хвороб та медицину

У Зеленського самовільно приєднали 180 тисяч фоловерів із Facebook до офіційної сторінки АП – діджитал-експерт