У Зеленського приєднали 180 тисяч фоловерів до сторінки АП
У Зеленського приєднали 180 тисяч фоловерів до сторінки АП Facebook / Maksym Savanevskyi

У Зеленського самовільно приєднали 180 тисяч фоловерів із Facebook до офіційної сторінки АП – діджитал-експерт

  Читайте по-русски
  Уявіть, якби Парубій додав своїх фоловерів без їхньої згоди до офіційної сторінки Верховної Ради, зауважив експерт

  У Зеленського примусово приєднали 180 тисяч підписників неофіційної сторінки "За Зеленського" до офіційної сторінки Адміністрації Президента. Про це написав на своїй сторінці Facebook діджитал-експерт Максим Саваневський. 

  "Є ФБ-сторінка Адміністрації Президента. АП – це не приватна структура, а орган, який забезпечує здійснення конституційних повноважень президента України. Цю сторінку передали від АП попереднього президента людям новообраного президента. І я сподіваюсь, АП нинішнього президента передасть її новому президенту теж. Але я не розумію, якого біса нова АП приєднала 180 тисяч людей, які фоловили сторінку "За Зеленського" до сторінки АП. Це як?" – дивується експерт.

  "Уявіть, якщо б Парубій додав своїх фоловерів без їх згоди до офіційної сторінки Верховної Ради. Диджитал, такий диджитал", – додав Саваневський.

  ОНОВЛЕННЯ. Згодом з'явився коментар від АП. Злиття Facebook-сторінки Адміністрації президента України та сторінки "За Зеленського" спрямоване на вирівнювання балансу думок у коментарях офіційної сторінки. Таке пояснення надала речниця "Команди Зеленського" Ірина Побєдоносцева, інофрмує "Українська правда".

  "Важливим моментом комунікаційної політики Адміністрації президента в Facebook є дотримання балансу між функцією інформування населення та забезпеченням гідного спілкування в коментарях. Президентські перегони суттєво посилили політизованість українських інтернет-користувачів, що негативно вплинуло на сторінку Адміністрації президента відразу ж після інавгурації", – зазначила Побєдоносцева.

  Як повідомляв 5.UA, президент Зеленський відреагував на петицію про свою відставку

  Попередній матеріал
  На Донбасі виявлено російську станцію розвідки "Кредо-М1" – ОБСЄ
  Наступний матеріал
  У Дніпрі екологічні активісти почали блокувати зрубування дерев
  Loading...