Хромосоми ДНК
Хромосоми ДНК medscape.com

Генетики назвали справжнє ім'я Джека Різника

  Читайте російською
  Інші науковці стверджують, що це дослідження нічого не означає

  Британські вчені, провівши аналіз ДНК, стверджують, що Джеком Різником був 23-річний перукар Аарон Космінський. Він же був і головним підозрюваним у 19 столітті, коли сталися всі загадкові вбивства. Про таке повідомляє Der Spiegel.

  Завдяки проведеному генетичному дослідженню шовкової хустинки, яку знайшли поруч з четвертою жертвою Джека-різника – Кетрін Еддоус нібито були виявлені сліди крові й сперми. Ярі Лоугелайнен з Університету Джона Мура в Ліверпулі разом з Девідом Міллером з Лідського університету, порівнюючи зразки геному з хустинки з інформацією з генетичної бази даних, зосередилися на так званій мітохондріальній ДНК, яка успадковується від матері та прийшли до висновку, що ці фрагменти збігаються з генетичним матеріалом сучасних нащадків Еддоус і Космінського.

  Проте інші дослідники стверджують, що це дослідження нічого не означає.

  Зокрема, британський генетик Адам Рутерфорд назвав його нонсенсом і прикладом "поганої науки". Немає достовірних даних навіть про те, що Еддоус взагалі носила ту хустинку, коли сталося вбивство. Існує багато фото, на яких люди позують з тією ж таки хустинкою в руках. Родичі Еддоус теж торкалися її.

  Попередній матеріал
  Під Радою пацієнти й урядовці вимагали ухвалити держпрограму протидії туберкульозу
  Наступний матеріал
  Гриба засудили до 6 років позбавлення волі