Хромосоми ДНК
Хромосоми ДНК medscape.com

Генетики назвали справжнє ім'я Джека Різника

  Читайте по-русски
  Інші науковці стверджують, що це дослідження нічого не означає

  Британські вчені, провівши аналіз ДНК, стверджують, що Джеком Різником був 23-річний перукар Аарон Космінський. Він же був і головним підозрюваним у 19 столітті, коли сталися всі загадкові вбивства. Про таке повідомляє Der Spiegel.

  Завдяки проведеному генетичному дослідженню шовкової хустинки, яку знайшли поруч з четвертою жертвою Джека-різника – Кетрін Еддоус нібито були виявлені сліди крові й сперми. Ярі Лоугелайнен з Університету Джона Мура в Ліверпулі разом з Девідом Міллером з Лідського університету, порівнюючи зразки геному з хустинки з інформацією з генетичної бази даних, зосередилися на так званій мітохондріальній ДНК, яка успадковується від матері та прийшли до висновку, що ці фрагменти збігаються з генетичним матеріалом сучасних нащадків Еддоус і Космінського.

  Проте інші дослідники стверджують, що це дослідження нічого не означає.

  Зокрема, британський генетик Адам Рутерфорд назвав його нонсенсом і прикладом "поганої науки". Немає достовірних даних навіть про те, що Еддоус взагалі носила ту хустинку, коли сталося вбивство. Існує багато фото, на яких люди позують з тією ж таки хустинкою в руках. Родичі Еддоус теж торкалися її.

  Попередній матеріал
  Останнє слово Павла Гриба в суді: що сказав політв'язень
  Наступний матеріал
  Стало відомо, що насправді зображено на картині Мунка "Крик"
  Loading...