Смартфон
Смартфон theverge.com

Google знищить мільйони додатків для Android-смартфонів

Після 1 листопада 2018 року всі оновлення для програмного забезпечення мають бути написані з прицілом на новітні версії операційної системи

Американська корпорація Google, слідом за офіційним оголошенням про відмову від 32-бітних додатків, зробила не менш шокуючу заяву про те, що має намір "вбити" мільйони програм та ігор, які зараз доступні в рамках магазину Google Play. Про таке інформує Google.

Так, за даними компанії, починаючи з другої половини 2018 року вона перестане додавати в магазин Google Play будь-які програми та ігри, які несумісні з новітніми версіями операційної системи Android. При цьому для забезпечення сумісності розробники мають використовувати найбільш нові і свіжі API для отримання будь-якої інформації, а також піддавати своє програмне забезпечення тестуванню на найновіших збірках ОС, навіть якщо під їх управлінням працює менше 1% від загального числа пристроїв у світі.

Додамо, що прес-служба Google стверджує, що компанія керується хорошими намірами. Примус розробників до використання останніх технологій і стандартів позитивно позначиться на якості їх програмного забезпечення, а також гарантує швидку і стабільну роботу на всіх сучасних Android-смартфонах.

У тому випадку, якщо якісь девелопери відмовляться виконувати нові вимоги, то їхні нові програми і ігри не потраплять у магазин Google Play вже з 1 січня 2018 року. Якщо ж у розробника вже є якийсь додаток, але він використовує старі API і рішення, націлені на застарілі збірки Android, то Google дає йому термін до 1 листопада 2018 року. Після цієї дати всі оновлення для програмного забезпечення мають бути написані з прицілом на новітні версії ОС. Очевидно, що такі заходи призведуть до того, що мільйони програм взагалі перестануть оновлюватися, позаяк деякі додатки через нові правила доведеться переписувати практично з нуля, чого багато хто робити просто не буде.

Відомо також, що вже в 2019 році компанія Google планує видаляти з магазину додатків Google Play всі програми та ігри, які мають 32-бітну архітектуру і все те програмне забезпечення, яке некоректно працює на нових версіях Android через використання застарілих рішень. Все це потрібно для того, стверджують в Google, щоб власники смартфонів і планшетів могли користуватися якісним програмним забезпеченням, яке має достатню безпеку.

Як повідомляв 5.UA, стали відомі найпопулярніші запити в Google, що їх шукали українці у 2017-му році

Дивіться також фотогалерею за темою:

Попередній матеріал
Жителям Верхньоторецького на свята спростили перетин лінії розмежування
Наступний матеріал
Які пішохідні переходи Києва є найбільш небезпечними – схема
Loading...

Найпопулярніші запити в Google: що найбільше шукали українці у 2017-му році

"A Red Car for the Red Planet": Ілон Маск показав електрокар Tesla Roadster, що полетить в космос

Українські Ан-124 "Руслан" перевозитимуть європейські супутники – подробиці

У Китаї найбільший у світі літак-амфібія здійснив перший свій політ: як це було – відео

SpaceX запустила ракету Falcon 9 з десятьма супутниками: як це було – відео

У Данії знайдені сотні загадкових прадавніх "сонячних каменів"