Жителям Верхньоторецького на свята спростили перетин лінії розмежування
Жителям Верхньоторецького на свята спростили перетин лінії розмежування Facebook / Прес-центр штабу АТО

Жителям Верхньоторецького на свята спростили перетин лінії розмежування

Це робиться для того, щоби люди могли навідати рідних і близьких, які живуть у Ясинуватій чи інших захоплених населених пунктах

Мешканцям Верхньоторецького тепер стане легше перетинати лінію розмежування. Про це повідомляють у прес-центрі штабу АТО.

Донедавна це селище в Ясинуватському районі на Донеччині було так званою "сірою зоною", а тепер повністю контролюється бійцями ЗСУ. На час новорічно-різдвяних свят тамтешні мешканці зможуть безперешкодно переходити на окуповану територію. Це робиться для того, щоби люди могли навідати рідних і близьких, які живуть у Ясинуватій чи інших населених пунктах, захоплених бойовиками. Така спрощена процедура є тимчасовою. Після свят перетин лінії зіткнення здійснюватиметься через контрольні пункти в'їзду-виїзду.

"Цей крок командуванням антитерористичної операції зроблено назустріч людям, враховуючи їх нагальні потреби. Донедавна населений пункт знаходився в сірій зоні. Зараз селище повністю контролюється Збройними силами України. Наші військовослужбовці розповіли, що перетинати лінію зіткнення дозволено тимчасово, у пішому порядку. Автомобільний транспорт тут не пропускають", – мовиться у повідомленні.

Дивіться також фотогалерею:

"Колись лунали дитячі голоси": фото покинутих будинків у Водяному – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Ломаченка визнано головним переможцем 2017 року за версією BoxingScene
Наступний матеріал
Google знищить мільйони додатків для Android-смартфонів
Loading...