ito.vspu.net

Дослідники зафіксували незвичайні "звуки" між Сатурном та його супутником

  Сатурн відповідає на випромінювання, утворене рухом Енцелада, хвилями, які утворюються в плазмосфері навколо планети і її кілець

  Вчені зафіксували плазмові хвилі зі зонда Cassini з місії Grand Finale, які утворюються від взаємодії між Сатурном і його супутником Енцеладом. Зонд Cassini використовував свій інструмент радіоплазмової хвилі (RPWS) для захоплення звуків плазмових хвиль, які рухаються між Сатурном і Енцеладом, повідомляє "Укрінформ" з посиланням на Science Alert.

  Алі Сулейман з Університету Айови, який є експертом із вивчення планет пояснює це явище так: "Енцелад діє як маленький генератор електромагнітних хвиль. Сатурн відповідає на випромінювання, утворене рухом Енцелада, хвилями, які утворюються в плазмосфері навколо планети і її кілець".

  Під час руху уздовж ліній магнітного поля, вільні електрони, а також іони в частках плазми прискорюються та випромінюють електромагнітні хвилі, які носять назву плазмовими. Випромінювання яке йде на зустріч від Енцелада дає можливість частинкам коливатися, внаслідок чого створювати сильніше випромінювання.

  Відомо, що в космосі немає реального звуку і радіохвилі не можуть звучати. Вони є формою електромагнітного випромінювання. Проте наразі вчені за допомогою радіотехнологій, можуть перетворювати ці хвилі на звукові, які використовуються для зв'язку на Землі.

  Як повідомляв 5.UA, в атмосфері Титана знайшли сполуки, що можуть свідчити про наявність мікроорганізмів у метанових океанах супутника Сатурна.

  Попередній матеріал
  Порошенко озвучив Столтенбергу рік, коли Україна має досягти стандартів НАТО
  Наступний матеріал
  Без копій документів: МОЗ оновило порядок вибору лікаря первинної допомоги – що змінилося
  Loading...

  Можливо НЛО: астрономи виявили на орбіті Землі невідомий об’єкт

  Уперше в історії вчені зафіксували народження планети

  Юрій Кондратюк - українець, розрахунки якого допомогли американцям висадитися на Місяць

  Подолав майже 300 мільйонів кілометрів: японський зонд долетів до астероїда Рюґу

  На Марсі помітили загадкову бірюзову дюну – фото

  "ЗА ЧАЙ.COM": канадська українка, доктор філософії і журналіст Марта Дичок в ефірі "5 каналу" - відео