5 канал

"Вірус нарощує темпи": з початку лютого у Києві на кір захворіли 10 дітей

Також спостерігається підвищення рівня захворюваності на грип та ГРВІ у столиці

Від початку лютого у Києві на кір захворіли 13 людей, із них 10 - діти. Про це повідомив директор ДУ "Київський міський лабцентр МОЗ" Сергій Чумак, передає "112 Україна". 

"Кір на сьогоднішній день нарощує свої темпи, і ми кожен день реєструємо практично по 2-3 випадки. Взагалі за цей період часу у нас зареєстровано 151 випадок, з них 98 дітей. Якщо взяти тільки лютий, то за 5 днів ми вже зареєстрували 13 випадків, 10 із них – дітей ", - розповів Чумак.

Також спостерігається певне пожвавлення поширення грипу та ГРВІ у столиці.

"На сьогодні ми реєструємо підвищення рівня захворюваності, але до підвищеного порогу нам ще потрібно рости. Якщо взяти порівняно з минулим тижнем, минулого тижня у нас було 19656 захворювань, то на цьому – ми спостерігаємо на 10% підвищення захворюваності", – зазначив директор столичного лабцентру МОЗ.

Переважна більшість хворих – діти, а 71% хворих – діти саме дошкільного і шкільного віку.

"Спільно з адміністрацією доведено до відома, що згідно з наказом МОЗ 732 керівники установ мають право при відсутності 20% учнів у класах або в навчальному закладі з питань, що стосуються грипу та ГРВІ, вводити обмежувальні заходи", – зазначив експерт. 

Попередній матеріал
У США довели нешкідливість випромінювання смартфонів для людей
Наступний матеріал
"На вітер не розпорошуємо": Гройсман розповів, куди спрямовують кошти від МВФ