Кір, захворювання, інфекція
Кір, захворювання, інфекція http://promin.cv.ua

В Україні лише одну область оминув спалах кору: де не хворіють

У 2018 році тільки в одній області України поки не зафіксували захворювання на кір

По всій Україні зростає загальна кількість недужих на кір. Загалом на інфекцію вже захворіли майже три тисячі людей. Переважно це діти. 

У лікарнях нині перебувають майже дві тисячі хворих. І лише від початку року зафіксували три летальні випадки. Про це під час прес-конференції повідомив переможець конкурсу на посаду гендиректора Центру громадського здоров’я МОЗ Володимир Курпіта, передає "5 канал".

"Залишається найбільша кількість хворих в Івано-Франківській області – це 645 випадків. В Одеській – 468 випадків, у Закарпатській – 460, у Чернівецькій – 363 і Львівській – 237 випадків. Не зафіксовано випадків захворювання у 2018 році тільки в одній області – Чернігівській", – заявив Курпіта.

Збільшення кількості недужих на кір фіксують зокрема, в Запорізькій області. Про це інформують в обласному лабораторному центрі.

За даними установи, за тиждень в регіоні зафіксували 19 нових випадків захворювання. Серед недужих, зокрема, медичні працівники та учень гімназії. Через це фахівці припускають, що кількість хворих може зрости. Загалом на Запоріжжі на інфекцію вже захворів 101 мешканець.

Попередній матеріал
"Останнє попередження для РФ": у Мін'юсті прокоментували "Кремлівський список" США
Наступний матеріал
"Серйозне попередження": експерт прокоментував "Кремлівську доповідь" США
Loading...