Карантин у школі
Карантин у школі Фото Думская.net

"Ще й грип завітав": у двох областях України школи закривають на карантин

На Житомирщині та Вінниччині швидко поширюються сезонні недуги: грип та ГРВІ

Відсьогодні вінницькі школяри – на вимушених канікулах. Їх оголосили до 6 лютого через поширення грипу та ГРВІ. 

За даними місцевого департаменту охорони здоров'я, від початку епідемічного сезону вже зареєстрували майже дев'ять тисяч випадків захворювання. З них 59% – це діти до 18 років. За медичною допомогою нині звернулися майже дві тисячі дітлахів.

Медики кажуть, що вірус почав ширитися від середини січня і щодня кількість недужих лише збільшується. Цього тижня чи не кожен третій школяр не відвідував заняття через недугу.

Крім того, від 2 лютого на карантин закривають і житомирські школи. Рішення ухвалили на спеціальній комісії у міській раді через велику кількість дітей, хворих на ГРВІ.

Усі члени комісії одноголосно підтримали запровадження карантину. Наразі передбачається, що навчання у школах припинять до 9 лютого. Втім, якщо ситуація із захворюваністю не зміниться, карантин продовжать.

"На сьогодні 463 дитини хворі, вони не з’явилися до школи. По школі захворюваність становить 25,3%. В основному, це діти з 5-го до 11-го класу. Двоє, троє, щонайбільше десять дітей немає. А найбільше хворіє початкова школа", – розповіла директор Житомирської міської гуманітарної гімназії №23 Ніна Купрійчук.

"Будуть обмежувальні заходи у школах та позашкільних закладах освіти. Дошкільні заклади, тобто садочки, працюватимуть у штатному режимі, тільки з певними обмеженнями щодо відвідування дітей, батьків, але вони працюватимуть", – запевнив заступник Житомирського міського голови Матвій Хренов.

Станом на 31 січня цього року на карантині через вірусні інфекції – дев'ять шкіл Житомирської області. 

Попередній матеріал
Марш за загиблими: як Одесою крокували 400 бійців АТО
Наступний матеріал
Радник Авакова розповів про діяльність та обов'язки "Національної дружини"
Loading...