kievcity.gov.ua

У Києві на час проведення масових заходів змінять розклад руху громадського транспорту

Також на центральних вулицях обмежать рух усіх видів транспорту

У центральній частині Києва в неділю, 14 жовтня, з 15:00, діятимуть зміни в розкладі руху у зв'язку з проведенням масових заходів. Про це повідомляє прес-служба КП "Київпастранс".

14 жовтня від 15:00 через проведення масових заходів і заборону руху всіх видів транспорту по вул. Володимирській (на ділянці від вул. Льва Толстого до б-ру Тараса Шевченка), на б-рі Тараса Шевченка (на ділянці від вул. Володимирської до Бессарабської площі), вул. Хрещатик (на ділянці від Бессарабської площі до Європейської площі), Європейській площі вносяться зміни в роботу наземного громадського транспорту. 

У прес-службі повідомляють, що 14 жовтня з 15:00 до закінчення заходів передбачене призупинення руху тролейбусів маршрутів №5, 7, 8, 17 та автобусів маршрутів №24, 114, 118. У разі необхідності рух буде організовано таким чином:

  • тролейбуси маршрутів №5, 7, 8, 17 відповідно від вул. Білицької, вул. Чорнобильської, вул. Смілянської, пл. Космонавтів до б-ру Тараса Шевченка за власним маршрутом, далі – вул. Леонтовича – вул. Богдана Хмельницького – вул. Пирогова – б-р Тараса Шевченка, далі за власним машрутом;
    Facebook / \"Київпастранс\"

  • автобуси маршруту №114 від вул. Милославської до Гаванського мосту за власним маршрутом, далі – вул. Набережно-Хрещатицька – вул. Хорива – вул. Почайнинська – вул. Григорія Сковороди – вул. Межигірська – вул. Електриків – вул. Набережно-Рибальська, далі за власним маршрутом;
    Facebook / \"Київпастранс\"

  • автобуси маршруту №118 від ст. м. «Чернігівська» до вул. Басейної за власним маршрутом, далі – вул. Еспланадна – вул. Саксаганського (у зворотному напрямку: вул. Жилянська – вул. Шота Руставелі) – просп. Перемоги, далі за власним маршрутом.
    Facebook / \"Київпастранс\"

Дивіться також фотогалерею:

ФОТО: На Дніпропетровщині під час пожежі на автобазі згоріли 17 одиниць транспорту

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Законопроект №9055 відбирає в українців право вільно обирати адвоката – Сергій Войченко
Наступний матеріал
"Розпалювання ворожнечі": Нацрада призначила позапланову перевірку каналу "112 Україна"
Loading...