5 канал

У кіно – з дітками: "Жовтень" запрошує мам на "тихі сеанси"

Ініціатори таких кіносеансів – батьки, що об'єдналися в групі у Facebook

Цим глядачам дозволяють ходити глядацькою залою та навіть голосно висловлювати своє обурення, захват чи вимоги. Столичний кінотеатр "Жовтень" розпочав спеціальні "тихі сеанси" для батьків із немовлятами. Усе задля того, щоб і після народження дитини мами не відмовляли собі в дозвіллі, передає "5 канал".

Поліна солодко спить у люльці – колись батьки розкажуть, як приносили її немовлям на перший у житті сеанс у кінотеатр. Але перегляд фільму більше для мами, ніж для малечі. "За 5 місяців наше дозвілля – ходити до педіатра щомісяця. З приходом весни хочеться рухатися. Хочеться жити справжнім життям, а не лише у соцмережах", – каже Анастасія.

Прийшли до кінотеатру і подружжями. Бо татусі також давно вже не ходили на перегляди стрічок. Замість попкорну в мам у руках рюкзаки, наповнені усім необхідним на різні випадки. "Яблука, банани, іграшки, книжки, одяг перевдягнутися на усякий випадок", – перераховує Олена Колесник.

Перед сеансом працівники кінотеатру обережно розкладають іграшки, щоб діти мали чим зайнятися і не відволікали батьків. Мами сподіваються, що на тихому сеансі їхня малеча спатиме. А вони – насолоджуватимуться переглядом кінострічки.

Ініціатори таких кіносеансів – батьки, що об'єдналися в групі у Facebook. Вони ж домовилися з адміністрацією кінотеатру і про встановлення пеленальних столиків та мікрохвильової печі просто в залі на час перегляду.

"Мікрохвильова піч для того, щоб ті дітки, які не на вигодовуванні – їм потрібно нагріти водичку або якусь їжу. Для дітей, які в "памперсному віці" є місця, де можна змінити підгузок", – пояснює голова спільноти "Київ дружній для батьків та малюків" Ольга Мирцало.

Світло повністю гасити не стали, але звук зробили тихішим, щоб маленькі глядачі могли засинати. Але як тут спати, коли на великому екрані фільм, що тричі номінований на "Оскар". Дитячий галас не відволікає мам від дії на екрані. Це саме той випадок, коли вони можуть не хвилюватися, що плач їхньої малечі нервуватиме решту глядачів.

Тихі кіносеанси відбуватимуться у кінотеатрі "Жовтень" щовівторка зранку.

Юлія Божко, Олександр Павленко, "5 канал"

Попередній матеріал
Президент: Блокада знищила Україну на окупованому Донбасі
Наступний матеріал
Професор Панченко: Ми повинні спинити сліпу ненависть усередині суспільства
Loading...