president.gov.ua

Президент: Блокада знищила Україну на окупованому Донбасі

Підприємства, які продовжували виплачувати заробітну плату в українській валюті та сплачували податки до українського бюджету, були "острівками" присутності України на окупованих територіях і вони мали стати опорою реінтеграції цих земель після їх деокупації. Про це заявив Президент Петро Порошенко в інтерв'ю українським телеканалам 15 березня

"Це були єдині місця, де функціонувала українська національна валюта, де не платили податки до так званих бюджетів "ЛДНР" або до Російської Федерації, і в повному обсязі податки сплачувалися в Україну. Де забезпечувалася зайнятість і люди чітко розуміли: ті, хто працював на великих українських підприємствах, які залишалися нехай на окупованих територіях, але під українською юрисдикцією, що це – Україна", – підкреслив глава держави.

"Якщо хочете – це були такі "острівки" України. Якір, яким ця територія трималася України. І, безумовно, ми збиралися використати їх при реінтеграції, при поверненні України на Донбас і поверненні Донбасу в Україну. Це були базові плацдарми для повернення України", – додав Петро Порошенко.

На переконання Президента, так звана блокада окупованих територій дала можливість агресору виправдати свої дії щодо визнання так званих паспортів "ЛДНР", реєстраційних документів, автомобільних номерів. Так само це створило підґрунтя не лише для захоплення українських приватних та державних підприємств, а й виправдання їх передачі олігархам-втікачам або російським олігархам. "Це знищило Україну на Донбасі. Це дуже небезпечна стратегія, дуже небезпечні дії", – наголосив він.

Попередній матеріал
"Синій кит" на Львівщині: друзі ледь встигли врятувати підлітка від самогубства
Наступний матеріал
У кіно – з дітками: "Жовтень" запрошує мам на "тихі сеанси"
Loading...

Порошенко: Той, хто цілить в спину нашим правоохоронцям, має отримувати належну правову оцінку

Порошенко: Жодної торгівельної діяльності з захопленими підприємствами на окупованих територіях не буде

Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо енергобезпеки

Порошенко та Гройсман про блокаду ОРДЛО: "Маємо справу з підривом національної економіки"

Порошенко гостро відповів блокувальникам ОРДЛО: "Не ви ці землі збирали і не вам їх відрізати"

Чи відповість депутат Парасюк за побиття поліцейських – "Час. Підсумки дня"