president.gov.ua

Ситуація в США для України змінюється на краще, зростає готовність діяти рішучіше - Порошенко

  Україно-американські відносини динамічно розвиваються і ведеться активна підготовка зустрічі з Президентом США Дональдом Трампом

  Президент Петро Порошенко наголошує на інтенсивності та динамічності україно-американських двосторонніх відносин. "Я думаю, що україно-американські відносини мають фантастичну динаміку", – сказав Порошенко в інтерв’ю українським телеканалам сьогодні, 15 березня.

  Глава держави нагадав, що провів дві телефонні розмови з президентом США Дональном Трампом та висловив впевненість, що ситуація для України в американському істеблішменті, у Білому домі, у державному департаменті США змінюється на краще. "І я дуже тішусь цьому, бо приходить більше розуміння, більше готовності рішуче діяти на захист свободи і захист демократії", – підкреслив Президент.

  Петро Порошенко нагадав про свою зустріч з віце-президентом США Майком Пенсом: "Ми намітили цілу низку конкретних кроків щодо нашої співпраці".

  Президент зауважив, що переговорний процес щодо проведення його зустрічі з президентом Сполучених Штатів Америки просувається інтенсивно.

  Петро Порошенко також зазначив, що за його дорученням міністр Павло Клімкін, який щойно повернувся зі США, провів дуже ефективні зустрічі з державним секретарем США Рексом Тіллерсоном, радником президента США з питань національної безпеки Гербертом МакМастером, з впливовими людьми у Білому домі, конгресі та сенаті США.

  Попередній матеріал
  Порошенко розповів, коли відбудуться парламентські вибори в Україні
  Наступний матеріал
  "Просто додай води": в Австралії коал рятують від спраги – фото
  Loading...

  Голови МЗС Росії та Німеччини виступають за приєднання США до переговорів щодо України

  Україна і 5 країн Східної Європи закликали США допомогти у боротьбі проти РФ

  Адміністрація США не сприймає жодних компромісів щодо Криму – Клімкін

  Санкції США проти РФ залишатимуться до деокупації Донбасу та Криму – Держсекретар

  Луценко: Україна має залучити міжнародних партнерів до припинення постачання зброї в ОРДЛО

  США закликають Україну до найшвидшого створення антикорупційного суду