securityconference.de

Віце-президент США: Ми маємо притягти Росію до відповідальності за насильство в Україні

Майк Пенс у виступі на Мюнхенській конференції з безпеки запевнив, що, попри пошук нової спільної позиції з Москвою, Вашингтон продовжує покладати відповідальність за події в Україні на Росію

Сполучені Штати Америки вимагають від Росії деескалації на Донбасі, таке заявив вsце-президент Сполучених Штатів Майк Пенс.

"Стосовно України ми покладаємо відповідальність на Росію та вимагаємо, щоб вона дотримувалася Мінських угод, починаючи з деескалації насильства у східній Україні", - заявив Пенс.

"І знайте це: Сполучені Штати продовжуватимуть покладати відповідальність на Росію, навіть тоді, коли ми шукаємо нові спільні позиції", - додав він.

Крім того, не опускати руки закликав американський сенатор Джон Маккейн. Зазначив, що вороги намагаються розділити демократичний світ. США та інші вільні країни мають бути разом, щоб захищати спільні цінності. 

"Нам не треба знімати з рахунків один одного. Нам треба взятися за руки, оцінити наші можливості, підняти питання - як Захід може навчитися на своїх помилках. Але нам не треба боятися. Бо це і буде занепадом Заходу. Це того, чого бажають наші вороги", - сказав Маккейн.

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО - відео
Наступний матеріал
Тривають агресивні дії ворога під Авдіївкою: кількість випущених боєприпасів іде на сотні
Loading...

Ішинґер пропонує Трампу приєднатись до Нормандського формату

Порошенко провів переговори з новим Держсекретарем США

Світ повинен діяти рішуче щодо введення санкцій проти країни, яка анексувала частину чужої території – голова МЗС Великої Британії