securityconference.de

"Я бачив, як ці сміливі хлопці воюють самі проти росіян без підтримки зброєю із США" – Маккейн

  Сенатор-республіканець Джон Маккейн вважає, що ситуація на Донбасі може погіршитись, і це час випробувань для адміністрації президента США Дональда Трампа

  Під час дискусії на тему: "Майбутнє Заходу: занепад чи піднесення", яка відбулась в рамках 53-ї Мюнхенської конференції з питань безпеки Джон Маккейн висловив думку, що на сході України може відбутися загострення ситуації, передає УНІАН.

  "Я бачив, як ці сміливі хлопці воюють самі проти росіян без підтримки зброєю із США. Я бачив, як видали медаль матері українського воїна, якого вбив російський снайпер. Вона стояла і приймала нагороду за свого сина, і по обличчю текли сльози. Росіяни вбивають українців кожного Божого дня, вони їх просто вбивають", – заявив він.

  "Я впевнений, що справи можуть стати ще гіршими, це час випробувань для нової адміністрації (президента США)", – додав Маккейн.

  "Саме це той час, коли нам треба показати свою солідарність… Питання України – це одне з основних питань, яке піднімає стурбованість з безпекою як в ЄС, так і в США", – зауважив сенатор.

  Попередній матеріал
  Курйоз на саміті в Мюнхені: модератор не впізнав президента Естонії
  Наступний матеріал
  У Києві чоловік поцупив з кладовища три бронзові бюсти

  Курйоз на саміті в Мюнхені: модератор не впізнав президента Естонії

  Російські апетити не обмежаться тільки Україною – Порошенко

  Порошенко: Санкції проти Росії – це актив, а не відповідальність