securityconference.de

Російські апетити не обмежаться тільки Україною – Порошенко

Путін глибоко та щиро ненавидить Україну, заявив Президент України Петро Порошенко у ході панельної дискусії "Майбутнє Заходу: крах чи повернення?" в рамках 53-й Мюнхенській конференції з безпеки

"Я чую все більш нав'язливі заклики до умиротворення, принаймні в деякій мірі, стосовно апетитів Росії. Рухатися в цьому напрямку було б наївним, неправильним і небезпечним. Не тільки для України, але і для Європи, і для всього світу. Це призведе не до миру, а до ще більшої дестабілізації. Дозвольте пояснити чому. Путін глибоко та щиро ненавидить Україну. Я це знаю особисто. Він заперечує самобутність і унікальну ідентичність українського народу. Він публічно проголошує українську ідентичність частиною російської домінуючої ідентичності. Він не бачить місця України на політичній карті Європи і він хоче розмалювати місце для України російськими кольорами. Але було б помилкою думати, що апетити Росії обмежуються тільки Україною", – наголосив Президент.

Крім того він зазначив, що підтримка України є єдиним способом зупинити триваючу агресію і повернути Росію на шлях поваги до міжнародного права і світового порядку.

Попередній матеріал
Бойові котики: Бійці АТО познайомили з пухнастим Ульріхом та вусатим Йозефом
Наступний матеріал
Порошенко в Мюнхені: "Нічого про Україну без України вирішуватися не буде"

Порошенко: Санкції проти Росії – це актив, а не відповідальність

Норвегія виступає за збереження санкцій проти РФ до повного виконання Мінських угод

Знімати санкції з Росії поки що немає жодних причин – МЗС Литви