Консультації з держсекретарем Норвегії Фото МЗС України

Норвегія виступає за збереження санкцій проти РФ до повного виконання Мінських угод

  Осло засуджує будь-які прояви порушення міжнародного права

  Норвегія виступає за збереження санкцій проти Російської Федерації до повного виконання Мінських угод. Про це заявила державний секретар МЗС Королівства Маріт Бергер Рьосланд, передає "Радіо Свобода".

  "Позиція Норвегії щодо підтримки України у питанні збереження суверенітету і територіальної цілісності залишається незмінною", – зазначила Рьосланд у понеділок, 13 лютого, під час українсько-норвезьких консультацій.

  Як повідомили у МЗС України, сторони обговорили, зокрема, стан імплементації Мінських домовленостей, а українська сторона поінформувала про наслідки останньої ескалації російської агресії на Донбасі.

  "Норвезька сторона підкреслила принципову позицію Осло щодо засудження будь-яких проявів порушення міжнародного права й наголосила на важливості збереження санкцій проти Росії до повного виконання Мінських домовленостей. Крім того, Норвегія продовжуватиме долучатися до проектів гуманітарної допомоги населенню України, що постраждало від російської агресії", – йдеться в повідомленні зовнішньополітичного відомства.

  Крім того, зазначається, що норвезька сторона дала позитивну оцінку стану імплементації системних реформ в Україні й підтвердила подальший інтерес у наданні практичної допомоги на цьому напрямі.

  Як повідомлялося, в лютому у Білому домі підтвердили непохитність позиції щодо санкцій проти РФ.

  Попередній матеріал
  "Антонов" готується представити в Індії проекти нових Ан-132 та Ан-178
  Наступний матеріал
  Геращенко закликала поглибити співпрацю з ЄС для протидії російській пропаганді
  Loading...

  Знімати санкції з Росії поки що немає жодних причин – МЗС Литви

  У Білому домі підтверджують непохитність позиції щодо санкцій проти РФ

  Єврокомісар після саміту глав країн ЄС: "Жодних підстав для скасування санкцій проти РФ немає"