Facebook / Помощь животным

Тендітна, сонячна і сильна характером особлива Алісія шукає собі родину

Нині кішка у притулку і чекає на свою родину

6-місячна кішка Алісія шукає собі дім. Про таке повідомляє волонтер Алісія у спільноті "Помощь животним" у Facebook.

"Алісія – особлива, маленька дівчинка, тендітна і ніжна, як квітка, що пробився крізь мерзлу землю і розцвіла, незважаючи ні на що. Шукаю людину, яка гідно оцінить цю тендітну творіння і буде оберігати і всім серцем любити цей зворушливий, стійкий квітка, що розцвів посеред зими, освітивши собою все навколо. Це маленьке сонечко, невичерпне джерело любові, ніжності і ласки шукає тих, кому вона западе в саме серце. Цей крихітний зеленоокий "горобчик" підкорить вас своєю скромністю, грацією, величезним серцем, що наповнене лише любов'ю, яку вона готова нести з першої хвилини, що побачить вас.
Варто її тільки взяти на руки і вона тут же сховається від усіх бід цього світу, сунувши носик під руку і не бажаючи з вами розлучатися і відпускати хоча б на секунду", – пише волонтер.

Волонтер розповіла, що це крихітне створення врятувала з напівзруйнованого Харківського радіоринку в місті Києві. Кішка Алісія звикла до невигадливої домівки, тому мало не загинула під час засипання каналів на радіоринку, вона боролося до останнього, недарма ім'я Алісія, читається навпаки, як "я і сила" – і це маля яскравий тому приклад.

/
/
/

"Нині кішечка у притулку. Але на тлі сильного стресу маленька і її братики страшно захворіли, ця дівчинка була найбільш слабкою, але цей стійкий олов'яний солдатик боролася до останнього і одужала, правда, в внаслідок хвороби постраждало око, можливо, його ще можна врятувати при правильно підібраному лікуванні, якщо ж ні, то видалити, щоб не давати наркоз двічі – по досягненню віку це буде зроблено під час стерилізації, з чим я обов'язково допоможу. Поборовши хворобу, маленька щосили грала і веселилася зі своїм братиком, але як тільки його забрали, вона засумувала і тепер в'яне в клітці, де їй зовсім не місце! Шукаю люблячі руки людини, яка готова взяти на себе таку відповідальність", – повідомляє волонтер.

Нині Алісії півроку, до лотка вона привчена, щодо їжі невибаглива, якщо є інші вихованці, вона з радістю знайде з ними спільну мову.

"Знайдіть у своїй душі місце для неї, нехай вона розтопить ваше серце. Не дайте цій історії закінчитися сумно, подаруйте їй сім'ю! Телефонуйте, вона чекає цього дзвінка!" – написала дівчина-волонтер.

0997709182
0637616274
Куратор Алісія Поліха

/
/
/
/

Дивіться також фотогалерею за темою:

Без води і їжі: У Мексиці невідомі намагалися відправити поштою живе тигреня – ФОТО

/
/
/

Попередній матеріал
Експорт українських яблук до ЄС за півроку зріс у 9 разів
Наступний матеріал
У Тернополі провели перші Всеукраїнські аматорські змагання з кросфіту "Ігри героїв"
Loading...

"Хижий красень": як випадкові перехожі в Сумах врятували яструба-знайду

У Запоріжжі зоозахисники взялися рятувати птахів від голоду