У Запоріжжі зоозахисники взялися рятувати птахів від голоду

На заповідному острові Хортиця живуть понад 200 видів птахів

На заповідному острові Хортиця запорожці годували диких птахів. Зо півсотні людей згуртувалися на заклик зоозахисників у соцмережах рятувати пернатих від голодної смерті. Бо сніг товстим шаром вкрив землю і зовсім сховав від птахів корм.

Світлана Кудіна прихопила дітей і корм для птахів та вирушила на Хортицю. Тут гуртом із земляками взялися рятувати птахів від голоду: "Мої племінники та моя донечка, вони все знають, збиралися ще з вечора, тому ми сьогодні всією родиною приїхали".

Самотужки добути їжу птахи нині не можуть, бо заважає товстий шар снігу. Тож допомогти пернатим взялися зоозахисники, які запросили на акцію і добровільних помічників. Зо півсотні запорожців зорганізувалися для порятунку птахів.

Зоозахисниця Олеся Кулик не перший рік проводить такі акції. І щоразу інструктує новачків. Адже люди мають знати, як і чим слід годувати птахів: "Три заборонені продукти – це смажене насіння, пшоно і хліб. Це три шкідливі продукти, які не використовуються, пташкам давати їх не можна… Тут у нас є синички, є снігурі – з тих, кого люди в основному знають".

На заповідному острові Хортиця живуть понад 200 видів птахів. Зоозахисники обіцяють підгодовувати їх, допоки не зійде сніг.

Михайло Воронов, Юрій Петришин, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

Китай спостерігає за "дощем із папуг": що це за унікальне явище – ФОТО

Папуги
/
Папуги
/
Папуги
/
Папуги
/
Папуги
/
Папуги
/

Попередній матеріал
В Польщі зростає етнічний націоналізм – політолог
Наступний матеріал
Уряд погодив розмір одноразової допомоги звільненим заручникам – вони отримають по 100 тис. грн