Айна
Айна 5 канал

Навіть коти її обожнюють: у Харкові шукають сім'ю для особливої вівчарки

Та вимоги до майбутнього власника – високі. Бо вівчарка, крім любові, потребує ретельного догляду та регулярного контролю медиків

У Харкові шукають нову сім'ю для вівчарки з особливими потребами. Айну знайшли в лісі, де її покинули помирати. Тепер собака живе в центрі порятунку тварин. Її підлікували та навіть змайстрували візок, бо через хворобу та неправильний догляд вівчарка не може ступати на задні лапи.

Зазвичай активна та весела, перед камерою Айна хвилюється. З центру, який став її домівкою декілька місяців тому, вона виїжджає не часто. Волонтери знайшли вівчарку в лісі, на узбіччі автотраси.

"Коли вона побачила, що поруч зупинилася машина, і побачила волонтера, вона дуже зраділа і одразу двома передніми лапами почала швидше-швидше бігти, цілувати, притискати голову", – згадує керівник центру порятунку диких, екзотичних та домашніх тварин "Добрий дім" Ірина Подвойська.

Через те, що Айна западала на задні лапи, рятівники спочатку вирішили, що її збила машина. Та медобстеження виявило – в неї остеохондроз. Волонтери припускають, що саме через хворобу колишні власники і вирішили позбутися тварини. В центрі її підлікували та змайстрували візочок.

Вівчарка з особливими потребами дуже швидко стала улюбленицею не лише у волонтерів. Особливо в захваті від нової мешканки – коти. "Вона їх вилизує, вона їх садить на себе. Накриває їх ось так головою, допомагає прибирати в клітках тих, хто на карантині. Коти через клітку тягнуться до неї лапкою і Айна облизує їх", – розповідає Подвойська.

Нині волонтери шукають нову родину для Айни. Та вимоги до майбутнього власника – високі. Бо вівчарка, крім любові, потребує ретельного догляду та регулярного контролю медиків.

Оксана Нечепоренко, В'ячеслав Кузьменко, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

"Любов не має породи": Як у Харкові обирали "чемпіона краси" серед дворових псів – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Києві відбувся інтерактивний спекталь для особливих дітей
Наступний матеріал
Рятувальники влаштували рейд по церквах Одещини
Loading...