5 канал

Без кота – й життя нема: У Києві влаштували "Кото-ярмарок", аби знайти домівку пухнастикам

У волонтерів є певні вимоги до утримання тварин новими господарями

"Кото-ярмарок" влаштували активісти із нагоди різдва у центрі адопції тварин. На ньому були присутні й кореспондент "5 каналу".

Без кота й життя нема. Саме з таким лозунгом можна зробити подарунок і собі, і коту. До різдвяних свят подарувати йому домівку, а собі – затишок. Це Кітті, котеняті трохи більше чотирьох місяців. Історія її життя почалась на вулиці. Нині Кітті знайшла собі родину.

Богдан Бондаренко, власник Кітті, розповідає: "Хотіли взяти котика, якому до цього десь не пощастило в житті".

У волонтерів є певні вимоги до утримання тварин: із новим господарем укладається договір.

Євгенія Драч, організатор "Кото-ярмарку", каже: "Прописано усі моменти: тварина не ходить на самовигул, що повинні бути сітки на вікнах, що тварину не викинуть, не передадуть третім особам. Якщо щось трапляється, людина повинна повернути нам тварину, навіть якщо це трапляється через 5 років після того, як взяли котика".

Щодо Кітті власники пообіцяли встановити сітки на вікнах. Зараз у кімнаті адопції дев'ятнадцятеро пухнастиків. Усі вони здорові та щеплені.

Ветеринар Надія Пікулик говорить: "Їх кожного дня оглядають, тобто вчора, позавчора, позапозавчора. Всі котики, які потрапляють безпосередньо сюди в центр адопції, вони перед цим проходять всі обов'язкові обстеження, якщо це необхідно – лікування, обов'язковий карантин – два тижні".

Шукає новий дім і Бенжі. Унаслідок тяжкої хвороби кошеня залишилося без очей.

Організатор "Кото-ярмарку" Марія Нечепа каже: "Хочемо сьогодні йому знайти родину разом із мамою. І якщо не знайдемо разом з мамою, то вже є охочі забрати його одного до своїх двох домашніх котів. Тому вирішили дати все ж таки йому шанс, щоб він з мамою поїхав додому".

Це Алік і Аліна – брат і сестра – їх тут називають шпротами. Кошенят знайшли на вулиці. Історії вусатих волонтери викладають на сторінці у Facebook. А тим часом Кітті вже їде додому.

Анна Брикова, Євген Ткаченко, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою:

Як виглядає найбільший кіт України – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Перестрілка в Одесі: який запобіжний захід для затриманих обрав суд
Наступний матеріал
"Завжди з посмішкою": На Сумщині в останню путь провели 35-річного десантника
Loading...

До Миколаєва з Німеччини привезли гривистого вовка Клауса

Українська діаспора з Франції передала обладнання для лікарні Мечникова

Зефірка та Нануку принесли Україні перше за 50 років біле ведмежа