Київ
Київ 5 канал

Піднявся на 29 позицій: у рейтингу стартап-міст Київ залишив позаду Вашингтон, Мюнхен і Гельсінкі

  Читайте по-русски
  Позиція міста в рейтингу StartupBlink залежить від кількості проектів, їхньої якості та бізнес-середовища стартап-екосистеми

  У рейтингу найбільших стартап-міст Київ обігнав Мельбурн, Гельсінкі, Мюнхен і Вашингтон і, піднявшись на 29 позицій, посів 34 місце з 1028. Про це повідомляється на глобальному профільному сервісі StartupBlink, де також опубліковані оновлення онлайн-карти з відповідною інформацією.

  Нагадаємо, минулого року столиця України була в цьому рейтингу на 63-му місці. В результаті Київ за рік обігнав такі відомі стартап-екосистеми, як Гельсінкі, Мюнхен, Шеньчжень, Вашингтон, Мельбурн, Дублін і багато інших.

  Зазначимо, позиція міста в рейтингу StartupBlink залежить від кількості проектів, їхньої якості та бізнес-середовища стартап-екосистеми. І оцінюються ці показники власним алгоритмом авторів звіту.

  Так, у Києві розробники онлайн-сервісу нарахували 321 стартап. Крім Києва до рейтингу увійшли такі міста України як Одеса (235 місце), Львів (299), Харків (435) і Дніпро (561). В цілому Україна за останні два роки піднялася в топі на чотири позиції.

  Серед міст світу перші три місця утримують Сан-Франциско, Нью-Йорк і Лондон. Серед країн – США, Великобританія і Канада.

  Карта StartupBlink створена на основі GoogleMaps. Всього на ній відзначені понад 62 тис. стартапів. У базі зібрані дані AngelList, Swissstartups.org, Elance.com та інших стартап-платформ. Карта дає змогу фільтрувати стартапи за галузями і місцями розташування, а акселератори – за кількістю грошей, які пропонуються стартапам, і за регіонами.

   

   

  Попередній матеріал
  Розрив між Зеленським і Порошенком скорочується – опитування
  Наступний матеріал
  В'ятрович про Музей Майдану: втрачаючи пам'ять, ми ризикуємо отримати реванш
  Loading...

  Стало відомо, на якому місці Україна за дешевизною мобільного інтернету – рейтинг

  "Крива довіри після будь-яких виборів увесь час йде донизу": чи змінюється підхід українців до вибору кандидата

  Серед престижних британських чартів: як англомовна пісня Джамали закохала в себе іноземних слухачів

  Україна 2018 року отримала рекордну кількість грошових переказів – подробиці

  Україна піднялася на 27 місце в оновленому рейтингу ФІФА

  Мають свої результати та рейтинг: Тимошенко прокоментувала дані екзит-полу