5 канал

Об'єднати математику з музикою: який досвід корейські педагоги передали своїм українським колегам

Для подолання мовного бар'єру, до корейського центру на відкрий урок запросили перекладачів

Корейські вчителі приїхали до України, щоби навчати столичних педагогів нових практиках та трендів у сфері освіти. Поєднують кілька предметів між собою, використовують інноваційні технології під час уроку та допомагають українським учителям запроваджувати нові техніки навчання. Бачила більше – Валерія Павленко.

Андрій Березовський – викладач фізики за фахом – не може натішитися майбутньому досвіду від іноземних колег.

"Я полюбляю навчатися, і для мене цікаво кожний раз дивитися будь-які новинки педагогічні, якісь засоби, які використовують вчителі досвідчені, і не тільки досвідчені. Оскільки це вчителі з іншої країни – буде особливо цікаво", – ділиться викладач.

Для подолання мовного бар'єру, до корейського центру на відкрий урок запросили перекладачів. Учитель з Кореї пояснює завдання – перекладач інтерпретує українською.

Столичні вчителі із захватом спостерігають за процесом. Використовують усі підручні засоби, щоби якнайбільше зануритися в процес.

Інна Макаренко – викладачка географії – зацікавилася новинкою – 3D ручками. Переконує, завдяки ним школярі зможуть точніше відтворювати умовні позначки на мапі.

"Я б запровадила, наприклад, для ознайомлення не тільки дітей, а й закріплення вивчення умовних знаків для географічних карт. Це було б дуже повчально і цікаво. І захопливо для дітей", – наголошує викладачка.

У корейському освітньому центрі розповідають про новинку в галузі освіти за кордоном.

"Новий тренд у корейській освіті – поєднання предметів. Наприклад, математику та музику під час одного уроку. Таке новаторство ми презентуємо сьогодні", – пояснює директор корейського освітнього центру Ю Санг-Беом.

Викладачі з Кореї задоволені прогресом – за годину українські вчителі зрозуміли, як за дві години можна поєднати кілька предметів.

"За дві години уроку можна навчитися ліпити з глини, вивчити кілька пісень та загалом випробувати різні види творчості. Таку практику ми використовуємо з усіма предметами", – зазначає викладач мистецтв із Кореї Хан Цьо Ні.

Столичні освітяни переконані – цей семінар не останній. Адже саме такий досвід потрібен українським учителям, щоби оновити систему викладання.

"Він особливий найперше тим, що обмін відбувається між людьми-практиками. Між вчителями, це дуже важливо. Коли вчителі, без посередників, самі спілкуються між собою", – пояснює директор департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян.

Семінар триватиме три дні. Вже завтра українські вчителі демонструватимуть корейським колегам власні уроки. А закріплять досвід у гімназії східних мов, в якій носії корейської проведуть кілька уроків для школярів.

Валерія Павленко, Олексій Іванченков, "5 канал"

Попередній матеріал
"Одних слів потерпілої замало": Анна Маляр про зміни до Кримінального кодексу щодо зґвалтування
Наступний матеріал
"Інформаційний вечір" з Андрієм Дещицею на "5 каналі" – відео
Loading...

Українські ВНЗ необґрунтовано підвищують вартість вищої освіти – Держаудитслужба

8 січня відкриють реєстрацію на пробне ЗНО: тестування призначили на 2 дати

В Україні вперше запустили систему дистанційної освіти: як це працюватиме

Школярі, які перебувають у лікарні, зможуть вчитися віддалено: Супрун пояснила умови

Водохреща 2019: у Києві назвали місця, де можна купатися

Під Києвом водій збив матір з дитиною просто на пішоходному переході – відео