Facebook / Mural Social Club

НАЗК направило до суду 16 протоколів щодо проректора КПІ: що відомо

  Встановлено, що проректор у 2017-2018 роках уклав 8 договорів з ТОВ "Спецбудмонтаж-3", керівником якого на момент підписання договорів був його рідний брат

  Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 16 протоколів щодо проректора КПІ за укладання договорів підряду в умовах конфлікту інтересів. Про це повідомляє прес-служба агентства.

  "Складено 16 протоколів стосовно проректора Національного технічного університету "Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського" з адміністративно-господарської роботи Петра Ковальова. Встановлено, що проректор у 2017-2018 роках, не повідомивши ректора університету про наявність у нього реального конфлікту інтересів, уклав 8 договорів підряду на загальну суму понад 634 тис. гривень з ТОВ "Спецбудмонтаж-3", керівником якого на момент підписання договорів був його рідний брат", – йдеться у повідомленні.

  Ще 16 протоколів НАЗК склало стосовно директора відокремленого підрозділу "Старобільський технікум Луганського національного аграрного університету" Надії Жмуренко. З даними НАЗК, директор неодноразово видавала накази про встановлення премій та надбавок працівникам технікуму, в тому числі й своєму чоловіку.

  У НАЗК додали: "Крім того, направлено до суду 2 протоколи стосовно в.о. завідувача кафедри оперної підготовки та музичної режисури Національної музичної академії імені П. І. Чайковського Володимира Рожка. Перебуваючи на посаді ректора зазначеної академії, Володимир Рожок не повідомив Міністерство культури про наявний реальний конфлікт інтересів та підписав наказ про прийняття на роботу своєї близької особи (невістки)".

  У НАЗК нагадали, що складення протоколу і направлення його до суду є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.

  Попередній матеріал
  На Сумщині крижана брила звалилася на голови подружжя
  Наступний матеріал
  Під боком зруйнованого ДАПу: з'явилися свіжі кадри спорожнілих вулиць та будівель селища біля аеропорту
  Loading...

  Смертельна катастрофа ІЛ-76: суд відхилив клопотання генерала Назарова

  У Києві напали на маршрутку: постраждали водій та пасажири – відео

  Відкритий для допомоги, справа буде доведена до кінця – Гордєєв відповів на заяву батька Гандзюк

  Тимчасова слідча комісія щодо вбивства Гандзюк проситиме ВР продовжити термін діяльності

  Загибель студентки на Житомирщині: у Генпрокуратурі розповіли, хто контролює розслідування

  На Житомирщині студентка замерзла в лісі: сестра загиблої розповіла про подробиці трагедії