5 канал

На НСК "Олімпійський" відтепер можна одружитися – наступного дня, як ідея спаде на думку

У більш як двох десятках міст України вже працює пілотний проект Мін'юсту "Шлюб за добу"

Одружитися на головній спортивній арені країни можна відтепер просто наступного дня від того моменту, як ця ідея спаде на думку – НСК "Олімпійський" тепер є у переліку локацій для швидкісних шлюбів. Звісно ж – не безкоштовно. Скільки саме – дізнавалась кореспондент "5 каналу".

Сезон швидкісних шлюбів на стадіоні відкрили три пари. У президентській ложі перед десятками журналістів, родичів та гостей закохані засвідчили своє бажання стати сім'єю. Трохи більше 2 тис. грн коштувало молодятам розписатися на НСК "Олімпійський".

Ціни варіюються – залежно від тих послуг і локацій, які наречені обирають собі. Найдорожче – шлюб на футбольному полі. "Це додаткові витрати йдуть на укладання трави, на декорації, на обладнання, табло тощо", – пояснив генеральний директор НСК "Олімпійський" Валентин Груздєв.

5 канал

У більш як двох десятках міст України вже працює пілотний проект Мін'юста "Шлюб за добу". Місцева влада встановлює кошторис на ці послуги і вибирає найцікавіші для наречених романтичні локації. Мінімальна вартість реєстрації – від кількох десятків гривень у прифронтових містах, і може сягати до 8-9 тисяч, якщо пара хоче церемонію за принципом "all inclusive".

"Ми дали можливість вільним людям у вільній країні самим визначатися, яким у них повинне бути весілля. Чого не було протягом дії радянських норм, які передбачали 30 днів та визначення дати бюрократами Мін'юсту", – наголосив міністр юстиції Петро Петренко

Понад 5 тисяч українців уже змінили свій соціальний статус усього за 24 години. 

Леся Головата, Василь Балабан, "5 канал"

Попередній матеріал
Помер старший брат лідера Північної Кореї: існує версія вбивства отруйними дротиками
Наступний матеріал
Вища рада правосуддя нарешті звільнила суддю, що втекла до Криму

ВР затвердила нові паспорти – штампа про шлюб не буде

У зоні АТО запрацює пілотний проект: зареєструвати шлюб можна буде всього за добу

Гройсман пропонує змінити радянську систему реєстрації шлюбів

Мін'юст зареєстрував порядок повної перевірки електронних декларацій

Кожен українець зможе зареєструвати компанію з телефону – Мін'юст

НАЗК саботує призначення переможців конкурсів на держслужбу – міністр юстиції