шлюб за добу 5.ua

На Донбасі стартував пілотний проект з реєстрації шлюбу за 24 години

Кабінет міністрів підтримав пропозицію Міністерства юстиції про запуск пілотного проекту в деяких населених пунктах, де можна буде впродовж доби зареєструвати шлюб

Пілотний проект з реєстрації шлюбу за добу стартує з Донбасу, тому що там ця проблема є нагальною. Це соціальний крок назустріч тим людям які не мають часу чи які повинні виїжджати на територію, контрольовану Україною для того, щоб зареєструвати шлюб. Далі цей проект буде поширений на найбільші міста України. Про це в ефірі "5 каналу" повідомив заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов.

"Наступний крок, який може бути, ми можемо надати нотаріусам реєструвати шлюб. Таким чином у нас буде набагато більше місць, де це можна зробити. Крім державних реєстраторів, це можуть зробити нотаріуси, і ще наступний крок, передати ці повноваження місцевим радам", – повідомив заступник міністра юстиції.

"Розлучення – це набагато серйозніший момент. Ми ідемо шляхом спрощення цієї процедури там, де це можливо. Це важлива справа і не треба робити експрес-розлучень", – додав Петухов. Більш детально дивіться у відео:

Попередній матеріал
Міноборони опублікувало фото з міжнародних військових навчань Sea Breeze-2016
Наступний матеріал
Президент підписав закон щодо гарантій працевлаштування учасників АТО
Теги:
Loading...

ВР затвердила нові паспорти – штампа про шлюб не буде

У зоні АТО запрацює пілотний проект: зареєструвати шлюб можна буде всього за добу

Гройсман пропонує змінити радянську систему реєстрації шлюбів

В Україні зареєстрували перший шлюб за документами, поданими онлайн