fdlx.com

Гройсман пропонує змінити радянську систему реєстрації шлюбів

  Треба змінювати систему, впроваджуючи у тому числі електронні і різноманітні сервіси, які є швидкими та зручними для людей, вважає прем'єр

  Сьогодні Кабмін розгляне пілотний проект у питаннях реєстрації шлюбу. Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання Кабінету міністрів України.

  "Сьогодні розглянемо пілотний проект у питаннях реєстрації шлюбу, що є дуже важливо. У нас діє сьогодні система реєстрації шлюбу ще з радянських часів. Цю систему треба змінювати. Я вважаю, що треба змінювати систему, впроваджуючи у тому числі електронні і різноманітні сервіси, які є швидкими та зручними для людей і про природі своїй – антикорупційні", – зазначив Гройсман.

  Крім того, під час засідання прем'єр-міністр закликав міністрів негайно розпочати підготовку до впровадження угоди про зону вільної торгівлі з Канадою

  Нагадаємо, як заявив в ефірі "5 каналу" чинний надзвичайний і повноважний посол України в Канаді Андрій Шевченко, угода про ЗВТ з Канадою показує, що в Україну можна вкладати гроші.

  Попередній матеріал
  Нова система декларування майна чиновників – доведеться вказувати і готівку
  Наступний матеріал
  У Лисичанську контррозвідка СБУ схопила інформатора "ЛНР"
  Теги:
  Loading...

  Гройсман доручив міністрам почати підготовку до реалізації угоди про ЗВТ з Канадою

  Гройсман: Ті, хто "пресуватиме" бізнес, є класовими ворогами українського уряду і моїми особистими