міністр юстиції України 5 канал

НАЗК саботує призначення переможців конкурсів на держслужбу – міністр юстиції

  Петренко зазначив, що НАЗК не виконує свою функцію

  Міністр юстиції Павло Петренко заявив, що Національне агентство з запобігання корупції блокує призначення переможців конкурсів на держслужбу. Про це він сказав під час засідання Кабінету міністрів в середу, передає "Інтерфакс-Україна".

  НАЗК мають надавати висновки спеціальної перевірки кандидатів.

  "Чому у нас зараз проблема з спецперевірками по всіх без винятку кандидатах, які йдуть на посади за конкурсами, не тільки на посади керівників центральних органів виконавчої влади, а й до головних спеціалістів в регіонах? Національне агентство по запобіганню корупції, яке має надавати один з висновків по спецперевірці, просто цього не робить з 1 січня, саботуючи роботу", – сказав він.

  Петренко зазначив, що НАЗК не виконує свою функцію. Водночас прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив прискорити проходження спецперевірок.

  Спецперевірка проводиться щодо кандидатів на посади державної служби після їх перемоги на конкурсі на посаду і до призначення.

  Без її проходження переможець конкурсу не може бути призначений.

  Як відомо, 1 лютого прем'єр-міністр Володимир Гройсман розкритикував роботу керівника НАЗК Наталії Корчак та заявив про спроби завалити систему електронного декларування.

  Попередній матеріал
  Прес-конференція щодо ходу розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета - завершено
  Наступний матеріал
  Комісія Україна-НАТО позачергово збирається через загострення в АТО