Віталій Кличко
Віталій Кличко 5 канал

Кличко про "спадок Ахметова": в Києві майже 80% тепломереж в аварійному стані

Нині має розпочатися тотальна модернізація мереж

У четвер, 22 листопада, міський голова Києва Віталій Кличко зібрав штаб із проблемних питань опалювального сезону, на якому розповів про головні виклики та проблеми теплоенергетичного комплексу столиці. 

"Місто ухвалило важливе стратегічне рішення повернути під контроль громади теплоенергетичний комплекс столиці. Хочу нагадати, що це найбільші в країні теплоенергоцентралі: ТЕЦ-5, ТЕЦ-6, майже 200 котелень, 2,6 тис. кілометрів тепломереж, сміттєспалювальний завод "Енергія". Місто отримало мережі та інше обладнання в дуже поганому стані. І на сьогодні з цієї кількості – 2,6 тис. кілометрів тепломереж – майже 80% перебувають в аварійному стані", – констатує очільник столиці. 

Він наголошує, що нині має розпочатися модернізація мереж.

"Вже у наступний опалювальний сезон ми повинні розпочати заміну тепломереж. Передусім – на тих ділянках, де аварійна ситуація і де була найбільша кількість пошкоджень на старті опалювального сезону", – зазначив Кличко.

Крім того, він додав: одне з головних завдань – врегулювання суперечки з НАК "Нафтогазом", через яку півстолиці лишилося без гарячої води влітку.

Попередній матеріал
Погода в Україні: синоптики обіцяють морози
Наступний матеріал
В Луцьку психічно хворий напав із загостреною сапкою на поліцейського
Loading...