Платіжки у Києві
Платіжки у Києві 5 канал

Кличко пояснив, чи треба киянам сплачувати за гарячу воду, якої не було

Міський голова наголошує: якщо людина не отримувала певний вид комунальних послуг, то за них платити не варто

Очільник столиці Віталій Кличко заявив, що кияни не мають оплачувати платіжки за гарячу воду, якщо її не було. Про таке повідомляє "Укрінформ".

"Якщо у вас не було гарячої води, а вам приходить рахунок на гарячу воду, то це несправедливо, і зрозуміло, що за це платити немає сенсу. Кожна людина, яка отримала такий рахунок – сплачувати не потрібно, але однозначно потрібно перевірити, звідки цей рахунок взявся...Можливо, стався якийсь збій, помилки", – зазначив міський голова.

Він також наголосив: якщо людина не отримувала певний вид комунальних послуг, то за них платити не варто.

Зауважимо, що подекуди в столиці гаряче водопостачання відсутнє з квітня цього року. Причиною цього стало припинення поставок газу з боку НАК "Нафтогаз України" через борги приватної компанії "Київенерго". Гаряча вода у певних районах столиці почала з'являтися лише 15 жовтня.

При цьому ПАТ "Київгаз" у платіжках за вересень донарахував населенню суми за газ за весь період відсутності гарячої води у столиці, мотивуючи це тим, що коригування проводиться "на підставі акту теплопостачальної компанії, в якому фіксується строк відсутності гарячої води. Нараховується відповідно до постанови КМУ від 23 березня 2016 року, №203, якою передбачено норму споживання газу 5,4 м.куб на період відсутності гарячого водопостачання на одну особу (якщо не встановлено індивідуальний газовий лічильник). А за наявності гарячої води норма споживання на одну особу становить 3,3 м.куб".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Секретна помпова станція "Роса": як об'єкт врятував Київ від зараженої води – ФОТО

Попередній матеріал
Супрун нагадала про небезпечну хворобу, яка загрожує українцям восени: симптоми
Наступний матеріал
Відомого українського футболіста прооперували у Лондоні