Сегодня

Відсутність гарячої води вилилася киянам в сотні гривень "боргу" – ЗМІ

У платіжках киян у графі "коригування" з'явилися суми в сотні гривень

ПАТ "Київгаз" у платіжках населенню за вересень донарахував за весь період відсутності гарячої води у столиці. Про таке повідомляє "Укрінформ"

У платіжках "Київгаз" пояснює споживачам, що коригування проводиться "на підставі акту теплопостачальної компанії, в якому фіксується строк відсутності гарячої води. Нараховується відповідно до постанови КМУ від 23 березня 2016 року, №203, якою передбачено норму споживання газу 5,4 м. куб на період відсутності гарячого водопостачання на одну особу (якщо не встановлено індивідуальний газовий лічильник). А за наявності гарячої води норма споживання на одну особу становить 3,3 м.куб."

У "Київгазі" також наголошують, що "наявність електричних бойлерів за чинним законодавством не може бути підставою для зняття коригування". Зокрема, у платіжках у графі "коригування" проставлені суми в сотні гривень.

ЗМІ вже звернулися за коментарем у ПАТ "Київгаз".

Як повідомляв 5.UA, в Києві з квітня цього року було відсутнє гаряче водопостачання – в зв'язку з тим, що "Нафтогаз" припинив постачання газу Києву через борги приватної компанії "Київенерго". 11 вересня "Київрада" ухвалила рішення про прийняття комунальним підприємством "Київтеплоенерго" боргів "Київенерго" перед "Нафтогазом" за умови, що Київенерго передасть КП джерела для погашення боргу. Згодом НАК "Нафтогаз України" та КП "Київтеплоенерго" підписали договір на постачання газу, НАК надав комунальному підприємству номінації газу на другу декаду жовтня. Відповідно до мирової угоди, "Київтеплоенерго" стає правонаступником за всіма договорами "Київенерго" з "Нафтогазом" та, відповідно, за борговими зобов'язаннями на суму близько 2,4 млрд грн. Сторони погодилися, що питання штрафних санкцій, щодо яких ще не завершилися судові процеси, не є предметом регулювання мирової угоди та будуть вирішуватися окремо в суді.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Крим без материкової води: місцева природа засихає на очах – ФОТО

Попередній матеріал
Константинополь не розриватиме відносини з РПЦ – стали відомі подробиці
Наступний матеріал
Напад на квартиру вдови екс-депутата Держдуми РФ Вороненкова – подробиці

Допомога потерпілим з Ічні та мирова з "Нафтогазом" – включення із засідання Київради

Як дістатися Кубанської України: в Києві перейменували вулицю маршала Жукова

Депутат Київради тяжко поранив себе з нагородної зброї – що відомо

За три-чотири дні в Києві відновлять гаряче водопостачання – КМДА

Вмикати раніше немає сенсу: у КМДА сказали, коли кияни отримають гарячу воду

Бойлери підуть у відпустку: "Нафтогаз" підписав мирову з КМДА щодо гарячої води