Гаряче водопостачання
Гаряче водопостачання Depositphotos

Бойлери підуть у відпустку: "Нафтогаз" підписав мирову з КМДА щодо гарячої води

"Київтеплоенерго" визнав правонаступництво за борговими зобов’язаннями "Київенерго" в розмірі майже 2,4 мільярда гривень

Київська міська державна адміністрація та НАК "Нафтогаз України" підписали мирову угоду щодо передачі боргів ПАТ "Київенерго" до КП "Київтеплоенерго". Про таке повідомляє прес-служба компанії у Twitter.

"Десь за тиждень бойлерам можна дати відпочинок. Сьогодні (9 жовтня – ред.) підписали мирову угоду, за якою "Київтеплоенерго" визнає, що є правонаступником за борговими зобов’язаннями "Київенерго", – зазначено у повідомленні.

Уже завтра, 10 жовтня, господарський суд Києва має затвердити мирову угоду.

"Після цього протягом двох днів "Київенерго" та "Київтеплоенерго" врегулюють питання передачі боргових зобов’язань. Щойно це станеться, "Нафтогаз" та "Київтеплоенерго" зможуть укласти договір про постачання газу за пільговою ціною на умовах ПСО. Весь процес триватиме до п'яти робочих днів", – запевняють у компанії.

У "Нафтогазі" додали: "Київтеплоенерго" підтверджує визнання правонаступництва за борговими зобов’язаннями "Київенерго" в розмірі майже 2,4 млрд. грн. При цьому, питання стягнення додаткових нарахувань підлягає вирішенню в судовому порядку в рамках окремих судових спорів".

Нагадаємо, "Нафтогаз" припинив поставки газу Києву через борги приватної компанії "Київенерго". В "Нафтогазі" вимагали, аби цей борг повернуло комунальне підприємство "Київтеплоенерго", ставши правонаступником боргових зобов'язань КП "Київенерго". Місто ж наполягало на тому, що кияни не повинні сплачувати борги, які виникли в результаті господарської діяльності комерційної структури і які не мають джерела для погашення.

Дивіться також фотогалерею: 

Секретна помпова станція "Роса": як об'єкт врятував Київ від зараженої води – ФОТО

Попередній матеріал
У Київській опереті презентують одноактну п’єсу Марселя Мітуа "Акомпаніатор"
Наступний матеріал
Ефективність групи Allseeds конвертувалася в довіру та капіталізацію