Засідання Київради
Засідання Київради 5 канал

Кандидатська символіка та гроші "бюджетникам": якою була сесія Київради – включення

Читайте по-русски
Тим часом під стінами самої Київради було неспокійно – мітингували власники МАФів

Працювати ефективно, попри політичні пристрасті, – закликав депутатів Київради міський голова. Хоча і сьогодні в сесійній залі таки не минулося без політики. Кількох депутатів фракції "Батьківщина" журналісти помітили із символікою на підтримку одного з кандидатів на президентське крісло Володимира Зеленського. Про це розповіла кореспондент "5 каналу" Олена Соловйова.

Кількох депутатів фракції "Батьківщина" журналісти помітили із зеленими наліпками на телефонах. Із такою символікою бачили депутата Тетяну Меліхову, яка на цих виборах була довіреною особою кандидата у президенти Юлії Тимошенко – та днями, до речі, заявила, що не підтримає жодного з кандидатів. Також із наліпкою бачили депутата Сергія Римаренка.

Коментарів від них почути не вдалося – хутко розбіглися на обідню перерву та й так з неї не повернулися. Втім, їхні колеги впевнені, що говорити про "створення якоїсь фракції" або про "перебіжчиків" – поки зарано.

Саму сесію теж починали з теми виборів. Міський голова Віталій Кличко наголосив, що у столиці голосування пройшло демократично, без порушень і фальсифікацій, тож закликав готуватися до ІІ туру на тому самому рівні.

Тим часом під стінами самої Київради було неспокійно. Вкотре мітингували власники МАФів. Вони проти того, щоб їхні торгові місця упорядкували шляхом аукціонів через систему Prozzoro. Втім, розглядати це питання на пленарному засіданні депутати не стали.

Натомість – розглянули та ухвалили програму соціально-економічного розвитку міста до 2020 року, а також відкоригували цьогорічний бюджет. Додаткове істотне фінансування спрямували на підвищення зарплат робітникам комунальних підприємств, ремонти та капітальне будівництво.

"Звучало на сесії зауваження, що на дороги місто виділяє недостатньо. Але тільки за останні три роки понад 800 км доріг у Києві були капітально відремонтовані. Зараз пропонується спрямувати ще 95 млн грн на це", – сказав голова постійної комісії  Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Директор департаменту фінансів КМДА Володимир Прокопів додав: "1,3 млрд грн спрямовується на зарплати працівників бюджетної сфери. Має бути конкурентною зарплата на комунальних підприємствах".

І наостанок – у столиці України з'явилася вулиця Джона Маккейна. За перейменування вулиці Івана Кудрі на честь американського сенатора проголосував 71 депутат Київської міської ради.

Попередній матеріал
Назвав Томос "термосом", а Україну порноакторкою: у Порошенка розповіли, за що має вибачитися Зеленський
Наступний матеріал
"Інформаційний вечір": інтерв'ю з Ірмою Вітовською, Володимиром Огризком та Іллею Пономарьовим – відео
Loading...