Річка Козинка
Річка Козинка ca.wikipedia.org

Державі повернули острів біля Козина вартістю близько 433 млн грн – подробиці

  Читайте по-русски
  Згідно із законом, до земель державної власності, які не можуть передаватись у приватну власність, належать землі водного фонду

  Прес-служба прокуратури Київської області повідомила, що державі повернули острів на річці Козинка оціночною вартістю близько 433 млн грн та площею 32 га. Острів розташований на території Української міської ради Обухівського району Київської області.

  "Встановлено, що розпорядженням Обухівської районної державної адміністрації у 2008 році передано у приватну власність 16 громадянам для ведення особистого селянського господарства земельні ділянки загальною площею 32 га з числа земель водного фонду, а саме оточеного водою острова на річці Козинка та водної поверхні в адміністративних межах Української міської ради Обухівського району", – йдеться у тексті повідомлення.

  Згідно із законом, до земель державної власності, які не можуть передаватись у приватну власність, належать землі водного фонду.

  "З метою відновлення становища, яке існувало до порушення права власності на землю та водні ресурси, прокуратурою Київської області до Обухівського районного суду пред'явлено позов про визнання недійсними розпорядження, державних актів на право власності та витребування на користь держави 32 га земель водного фонду", – додали в прокуратурі.

  Таким чином, з огляду на достатність зібраних доказів та обґрунтованості заявлених позовних вимог, суд апеляційної інстанції погодився з позицією прокуратури щодо протиправності вибуття спірних земель з державної власності та залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким позов задоволено та витребувано землю на користь держави.

  Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що в анексованому Криму палало заповідне урочище "Уч-Кош".

  Попередній матеріал
  СБУ на кордоні з Молдовою посилила контрозвідувальний режим щодо росіян – що відомо
  Наступний матеріал
  В Україні почали діяти штрафи за борги по комуналці
  Loading...

  У Києві жінка використовувала свого 5-річного сина в порнозйомках

  Посадовець Міноборони вимагав хабар у ветерана АТО – прокуратура

  У Києві затримали бразильця із чотирма кілограмами кокаїну