Музикант Юлія Міщенко
Музикант Юлія Міщенко tochka.net

"ЗА ЧАЙ.СОМ": музикант, екс-солістка гурту "Таліта Кум" Юлія Міщенко на "5 каналі"

Читайте по-русски
Почаюємо про українське в Україні, про масове й елітарне; про освічених та неуків та їх смаки, що визначають вибір у житті; про уміння долати нездоланні перешкоди і залишатися собою

Попри християнсько-комуністичний безлад у вихідних – чаюємо нині. І до нас завітає "зразкова дівчина": золота медаль в школі, І місце на всеукраїнській олімпіаді з німецької мови, червоний диплом філології Львівського універу, музшкола по фортепіано, рік у Фрайбургському університеті. Юлія Міщенко, окрім того, – музикант з власною дискографією і трьома музичними проектами: "Очеретяний кварк" (90-і), "Знову за старе" та "Таліта Кум" (2001–2009).

А ще у біографії Юлії Міщенко була літературна жіночо-поетична група "ММЮННА ТУГА" (Мар'яна Савка, Наталка Сняданко, Маріанна Кіяновська, Анна Середа, Наталя Томків). А останнє десятиліття Юля віддалася кіно. Пише й продюсує серіали і співпрацює зі студією Film.ua. Вже декілька успішних сезонів глядачі стежать за перепетіями у серіалі "Черговий лікар".

Про українське в Україні та опір совєтських матеріалів; про масове й елітарне, про освічених та неуків та їх смаки, що визначають вибір у житті; про уміння долати нездоланні перешкоди і залишатися собою. Про усе це з Юлею Міщенко нині о 23:10.

Попередній матеріал
Безлади у Венесуелі: військові Мадуро на бронеавтомобілях в'їхали у натовп протестувальників (18+)
Наступний матеріал
Ситуація в ООС: про що звітують в Міноборони – відео
Loading...